Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Onun yanındayken kendimden iğreniyorum

  Hürriyet Haber
  18 Kasım 2009 - 15:59Son Güncelleme : 18 Kasım 2009 - 18:38

  El ona hayran o Türk kızına…Milyonların sevgilisi, birçok kadının hayalindeki erkek Robbie Williams evlilik hazırlığında olduğu Türk kızı Ayda Field ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  Ayda Field / Foto galeri

   

  Robbie Williams/ Foto Galeri

   

  Üç yıl müzik piyasasından uzak kaldıktan sonra 'Reality Killed The Video Star' albümünü 9 Kasım'da piyasaya çıkaran ünlü şarkıcı Robbie Williams, Türk asıllı ABD'li oyuncu Ayda Field ile yaşadıkları aşkı Fransız VSD dergisine anlattı.

   

  İSVİÇRE ÇAKISI AYDA

   

   Robbie Williams, çapkınlıkları, istikrarsız yaşantısı ve gel-gitleriyle geçen hayatını, aşkın değiştirdiğini söyledi. Ünlü pop şarkıcısı sevgilisine olan hayranlığını şu sözlerle ifade etti: Ayda'ya İsviçre çakım diyorum. Çünkü o her şeyi biliyor, her şeyden anlıyor ve her şeyi çok kolay bir şekilde hallediyor.

  EVLİLİĞE YAKINIM


  Robbie Williams, evliliğe ilişkin de şunları söyledi: Evlilik ve aile kavramı benden o kadar uzaktı ki... Aklıma bir gün biriyle evlenmek isteyeceğim bile gelmezdi. Sadakat saçma bir duyguydu bir zamanlar... Oysa şu an Ayda ne istese onu yapmaya hazırım. Çocuk istiyorum, eğer Ayda isterse onunla tabii ki evlenmeyi çok istiyorum.

   

  RUHEN İYİLEŞTİRİYOR

   

  Ayda'nın, Robbie Williams'ın gözünde daha özel olmasını sağlayansa genç kadının ünlü şarkıcıyı 'ruhen iyileştirmiş' olması. Williams bu konuda da "Ondan önceki hayatımda yaptığım şeyleri düşünüyorum bazen. Mide bulandırıcı şeyler yapmışım. Kendimden iğreniyorum. Eğer o olmasaydı, şu anda yaptıklarımla baş edemezdim" dedi.

  AŞK BİRDEN GELDİ


  13 Şubat 2007'de artık uyuşturucu yüzünden adım adım ölüme yaklaştığını fark eden Robbie Williams, Arizona'daki rehabilitasyon merkezi Cottonwood'a yatmaya karar verdi. Rehabilitasyon öncesi son kez arkadaşlarıyla bir araya gelen pop star yemekte Ayda Field ile tanıştı. İkilinin aşkı hala dolu dizgin sürüyor.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı