« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önümüzü kesemezler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Rakiplerinin başarısız olmaları için ellerinden geleni yaptığını, ancak buna izin vermeyeceklerini söyleyen G.Saray Kulübü Başkanı, ‘‘Öncelikle kendi içimizde birlik olmalıyız. O zaman aşamayacağımız engel kalmaz’’ dedi.

<ı>Haketmedik

Galatasaray Kulübü Başkanı Faruk Süren, stat projesi, Hakan'ın Juventus'a transfer olayı ve futbolcuların ödemeleri konusunda ağır eleştirilere uğradıklarını, oysa bunu haketmediklerini söyledi. Süren her türlü engele karşı koyabilecek güçte olduklarını ve sezon sonunda gülerek ayrılan tarafın yine kendileri olacağını ileri sürdü.

<ı>Başarılıyız

‘‘Meyva veren ağacı taşlarlar’’ diyen Süren, ‘‘Biz de başarılı olduğumuz için rakiplerimiz önümüzü kesmek için her yolu deniyor. Ancak biz kendi içimizde birliği sağlarsak o zaman kimse önümüzü kesemez. Galatasaray'ı dünya kulübü yapmak için verdiğimiz mücadele sonuna kadar sürecektir. Bizi yolumuzdan döndüremezler’’ yorumunu yaptı.

<ı>Radikal kararlar

Başta Ali Sami Yen Stadı olmak üzere projelerini hayata geçirmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyleyen Süren şöyle devam etti: ‘‘Gelirimizden çok giderimiz var. Daha önceki yıllardan gelen bu açık sürekli büyüyor. Açıkları kapatmak için radikal tedbirler alınması şarttır. Projelerimiz hayata geçirildiği zaman açıklar kendiliğinden kapanacaktır.

<ı>Ve Hakan konusu

Biz bir kulüp olduğumuza göre, futbolcu da transfer ederiz, satarız da. Bu çok doğaldır. Hakan Şükür konusu artık kapanmıştır. İki taraf kendi arasında görüştü, ancak bir anlaşma çıkmadı. Hakan bizim sözleşmeli futbolcumuzdur. Bu olaylar onu yıprattı. En kısa zamanda kendisini toplayacağına inanıyorum.’’CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz