« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önümüzdeki maçlara bakıyoruz

Pınar Karşıyaka Antrenörü Hakan Demir, Antwerp Giants’ı yendikleri için mutlu olduklarını ve artık önlerindeki maçlara bakacaklarını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FIBA Eurochallenge’deki temsilcilerimizden Pınar Karşıyaka, L Grubu’ndaki ikinci maçında evinde konuk ettiği Belçika’nın Antwerp Giants takımını 70-51 yenerek grubundaki ikinci galibiyetini alırken, antrenör Hakan Demir alınan galibiyetten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

FIBA Avrupa’nın resmi internet sitesine maçın ardından değerlendirmelerde bulunan Demir, güzel bir galibiyet aldıklarını ifade ederek, “Aldığımız bu mükemmel galibiyetten dolayı hepimiz oldukça mutluyuz. Tüm oyuncularımı bir kez daha kutluyorum. Her iki takım için de oldukça sert geçen ve savunma ağırlıklı oynanan böylesine bir maçı kazandığımız için mutluyuz. Artık bu galibiyeti unutarak, grubumuzda bundan sonra oynayacağımız maçları bekliyoruz. Bu maçlardan da galibiyetle ayrılmak istiyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Antwerp Giants’ın antrenörü Eddy Casteels ise büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını ifade ederek, “Geçtiğimiz hafta Artland’a kaybettikten sonra buraya kazanmak için gelmiştik. Ancak oyuncularım, rakiplerinin yaptığı sert savunmaya karşı başarılı olamadı. Özellikle üçüncü periyotta oyunun hakimiyetini kaybetmek mağlubiyeti getirdi” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler