"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Onu köprüden aşağı attım ama ölmedi

Rüyamda erkek arkadaşımı, başka bir kıza sarılmış halde gördüm. Sonra ikisi orayı terk ettiler. Ortam çok kalabalıktı ve ortak arkadaşlarımız da vardı.

Kısa süre sonra da rüyamda, ailece tanıdığımız bir erkeği köprüden aşağı attığımı gördüm. Attıktan sonra hemen oradan uzaklaştım ve beni kimse görmedi. O kişinin öldüğünü sanıyordum, fakat ölmemiş.
Ailemin karşısına çıktı, olay hakkında hiçbir şey hatırlamadığını söyledi ve bu işi benim yaptığım da ortaya çıkmadı. Fakat benim korkum devam etti.
Bir diğer rüyamda da yazlık evimizin içine yılan girdiğini gördüm.
RUMUZ: Esin

YORUM

Suçluluk, kıskançlık, endişe ve gizlilik, son günlerde gündeminizin ön sıralarında olmalı. Yaptığınız bir hareket ya da bu harekete neden olan birisinden kurtulma arzunuz, köprüden atılan tanıdık ve eve giren yılanla sembolize edilmiş.
Muhtemelen yakın çevrenizden sakladığınız bir olay, biri ya da bazı duygularınız var. Bu da üzerinizde kuvvetli bir psikolojik baskı oluşturuyor. Bu gizliliği mantık sınırları içerisinde çözmeye çalışmalısınız.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI