Ege Haberleri

EGE

  Online market hizmeti

  İlker KILIÇASLAN / MANİSA, (DHA)
  02 Temmuz 2012 - 10:08Son Güncelleme : 02 Temmuz 2012 - 10:08

  Manisa merkezde hizmet veren Yolcu Market, internet üzerinden alışveriş imkanı veren sistemi müşterilerinin hizmetine sundu.

  Market sektöründe 21 yıldır hizmet veren Yolcu Market, Manisa'da bir ilki hayata geçirip, 6 aylık Ar-Ge çalışmasının ardından market alışverişi ile interneti birleştirdi. Market, internet üzerinden müşterilerine alışveriş hizmeti vermeye başladı.

  Yolcu Market ortaklarından Serhat Yolcu (31), Manisalıların artık internet ortamından ekmeğinden suyuna, sebzesine ve meyvesine kadar birçok alışverişini yapabileceğini söyledi. 1 aydır hizmete sunduklarını internet ortamından alışveriş imkanının büyük ilgi gördüğünü belirten Yolcu, “‘www.yolcumarket.com.tr” internet adresinden müşterimiz hiç evinden veya bulunduğu yerden çıkmadan istediğini alabilecek. Web sitemizde şu an 5 bin 500 ürün bulunuyor. Web sitemize üye olan veya olmayan herkese hizmet veriyoruz. Müşterimiz internetten alacağı ürünün siparişini veriyor, ürünleri kapısına kadar getiriyoruz. Ödemeyi ise ister kredi kartıyla, ister peşin olarak kapıda yapıyor” dedi.
  Yolcu, alışverişin alt limitinin 25 TL olduğunu ifade ederek, “25 TL'nin altındaki siparişleri götürmüyoruz. Ramazan ayından sonra web sitemize üye olan müşterilerimize, yaptıkları alışveriş kadar çeşitli hediyeler de dağıtacağız” dedi.


  “BAKKALIMIZIN BÖYLE OLMASI GEREKİR”
  Yolcu Marketi ziyaret eden Manisa Bakkallar Odası Başkanı Mehmet Ünlübaş, çağın artık rekabet çağı olduğunu belirterek, “Bakkalımız eğer büyük marketler ile savaşmak istiyorsa, kendisini yenilemesi gerekir. Yolcu Market bunun adımını attı. Bakkalımızda kendisini yenilediği ve çağın gereksinimlerine ayak uydurduğu sürece, süper marketler ile yarışabilir konuma gelir” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı