Online alışveriş yapana kapıda ödeme fırsatı

22 Nisan 2010 - 00:00:00

HEPSİBURADA.com, Yurtiçi Kargo ile yaptığı işbirliği sayesinde müşterilerine online ortamda yaptıkları alışverişi kapıda ödeme fırsatı sunuyor.

Hepsiburada.com’dan yapılan açıklamada, bugüne kadar üyelerine EFT/Havale, kredi kartı, telefon, CepBank ve Canlimiti ile ödeme seçenekleri sunan hepsiburada.com’un bu işbirliği ile artık “kapıda ödeme” kolaylığı sağladığı belirtildi. Açıklamada, hayata geçirilen yeni hizmet kapsamında, hepsiburada.com üyelerinin 100 lira ile 5 bin lira arası alışverişlerini kapıda nakit olarak ödeme şansına kavuştuğu belirtildi. Hepsiburada.com Genel Müdürü Aytuğ İğneli konuya ilişkin değerlendirmesinde, “Müşterilerimize internet alışverişinden bekledikleri ürün çeşitliliğini uygun fiyata ve en iyi kampanyalarla sunarken, onlara sunduğumuz ödeme seçenekleriyle de online alışverişi kolay hale getiriyoruz” dedi.
Yapılan açıklamaya göre, şu anda kapıda ödeme ile gelen sipariş oranı toplam siparişin yüzde 6’sını oluşturuyor. Sipariş veren müşterilerin yüzde 50’si yeni üye ve hepsiburada.com’dan ilk siparişini verirken, uygulamayı ağırlıkla üniversite öğrencileri, emekliler, ev kadınları tercih ediyor. Kadınlar; sağlık güzellik, spor, anne bebek çocuk ve mutfak ürünlerini tercih ederken, erkekler, bilgisayar, spor, otomobil, fotoğraf, kamera ve bahçe ürünleri satın alıyor.

Etiketler:
Son Güncelleme : 21 Nisan 2010 - 22:17:31
Okuyucu Yorumları { Toplam 1 Yorum }
  • yorum 35 22.4.2010 14:58:18
    kapıda ödeme seçeneği eksikliğnin giderilmesi iyi olmuş.En az 100 tl alışveriş limiti koymasalar daha iyi olurdu.
 
HaberlerGalatasaraybinali yıldırımFenerbahçeburçniobeak partiAlmanya