Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Onları mermi manyağı yapacağım

  Hürriyet Haber
  30 Temmuz 2001 - 01:47Son Güncelleme : 30 Temmuz 2001 - 01:47

  Müşteri alma yüzünden çıkan kavgada, 20 yaşındaki taksici meslektaşları tarafından dövülerek öldürüldü. Ölen taksicinin ablası katillerden intikamını kendi eliyle almak için yemin etti.

  BAKIRKÖY'de önceki gün saat 15.00 sıralarında sahil yolunda bulunan üstgeçidin altındaki taksi durağında taksiciler arasında müşteri yüzünden anlaşmazlık çıktı. 34 TJC plakalı takside şoför olarak çalışan 20 yaşındaki Önder Katil ile aynı durakta çalışan soyadları henüz belirlenemeyen Ertan, Serkan ve Serhat arasındaki tartışma kavgaya dönüştü.

  Beyin kanaması geçirdi

  3 taksici, meslektaşları Katil'i evire çevire dövdü. Aldığı darbelerle yere düşen genç taksici kafasını kaldırıma çaptı. Beyin kanaması geçiren Önder Katil vatandaşlar tarafından Bakırköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Taksici Katil doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

  Kayıplara karıştılar

  Müşteri yüzünden kavga ettikleri meslektaşlarını öldüren Ertan, Serkan ve Serhat adlı taksiciler, olaydan sonra kayıplara karıştı. Polis taksicilerin yakalanması için geniş çaplı araştırma başlattı. Önder Katil'in yakınları ölüm haberini alınca sinir krizleri geçirdi.

  Lanetler yağdırdı

  Bir ay sonra vatani görevini yapmak için hazırlık yaptığı belirlenen Önder Katil'in ablası Remziye Katil isyan etti. Gözyaşlarına boğulan ve kayıplara karışan taksicilere lanetler yağdıran abla, ‘‘Kardeşime nasıl kıydınız. Ölümünüz benim elimden olacak. Sizi Kalaşnikof'la mermi manyağı yapacağım. İntikamım acı olacak. Kan akıtacağım’’ diyerek intikam yemini etti.


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı