Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Onları ıssız adada yanıma yaklaştırmam

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kadir İnanır, kendisini eleştiren Perihan Mağden ve radyocu Ayça Şen'e sert çıktı. İnanır, ‘‘Issız adada 300 yıl kalsam, o kadınlar seksüel anlamda yanıma yaklaşamaz’’ dedi.

TÜRK Sineması'nın usta ismi Kadir İnanır, Elle Dergisi'ne verdiği röportajında kendisini eleştiren Radikal Gazetesi yazarı Perihan Mağden ve radyocu Ayça Şen hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Kendisini eleştiren üç beş insan olduğunu belirten İnanır, ‘‘Beni sevmeyen üç beş tane insan var ve bunların durumu kronik hal almış. Yani potansiyel sevgisizler. dahası da var, çirkinler maalesef. Hiçbir zaman kadınsız yaşamayı aklımdan geçirmedim. Issız bir adada 300 yıl kalsam, hiç kadınla da görüşmesem o kadınların seksüel anlamda benim yanıma yaklaşma şansları söz konusu olamaz. Onu biliyorlar ve daha ileri giderek söylüyorum çok üzgünüm resimlerime bakarak hasret gideriyor bile olabilirler. Bir defa potansiyel sevgisizler, suçlular, yazarken saygısızlar ve çok ağır tazminatlar ödeyecekler’’ dedi.

Açıklamaya gerek yok

Gazeteci yazar Perihan Mağden, Kadir İnanır'ın yaptığı açıklamalar karşısında hiçbir açıklama yapmak istemediğini söyledi.

Ali kıran baş kesen mi

Aktüel Dergisi'nde yazan ve Radyo 5'de sunuculuk yapan Ayça Şen, İnanır'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamaya şöyle cevap verdi:

‘‘İnanır'ın söylediği sözler açıkçası çok komiğime gitti. Daha önce Kadir İnanır'la bir röportaj yapmıştım. Daha sonra röportajlarım, kattığım yorumlarımla yayımladığım kitabımda yer aldı. Kadir Bey'in böyle açıklamaları olabilir ama ben kendisine 'Nerede yaşıyor?' diye soruyorum. Kendisini Ali kıran baş kesen mi zannediyor? Bundan sonra da bir yazıda Kadir İnanır'la ilgli bir düşüncem varsa, yine yazmaya devam ederim. Onun sözlerine karşı alınganlık veya gurur meselesi yapacağım diye bir kaygım yok. Bu arada şu an alışverişteyim etrafımda bir sürü Kadir İnanır var. Hepsi alışveriş arabama çarpıyor, ben de içimden küfür ediyorum’’.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler