"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Onlar erdi muradına

Göksel Sunter ile yazar sevgilisi Eylül Deniz, önceki akşam The Ritz Carlton Otel’de düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

Kadir İnanır ve Rıdvan Budak’ın şahitlik yaptığı nikahın sonunda, İnanır evlilik cüzdanını geline uzatarak ‘Benim şahitliğini yaptığım kimse boşanmadı, umarım siz de geleneği bozmazsınız’ dedi. Kaya Çilingiroğlu, Semra Özal, Nilgün Belgün, Ediz Hun, Demet Akalın, Oktay Kaynarca gibi ünlülerin davetliler arasında bulunduğu tören, son derece renkli geçti.

Yağmura rağmen Açıkhava’yı doldurdu

Enrico Macias, önceki akşam Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda bir konser verdi. Şiddetli yağmura rağmen hayranlarının yalnız bırakmadığı Macias’ı izleyenler arasında Hahambaşı İsak Haleva ile eşi Reiana Haleva da vardı. Konser sonrası gittiği Chocolate Restaurant’ta Türk bayrağına sarınıp gazetecilere poz veren Macias, ‘Yağmuru umursamadan şarkılarımı dinleyip dans eden insanlardan çok etkilendim’ dedi.

SASED açıldı

Bakırköy Sanatı Severler Derneği (SASED) ve lokali, önceki akşam açıldı. Açılışta kurdeleyi kesme görevi ise Türk tiyatrosunun duayeni Nejat Uygur’a verildi. Dernek Başkanı Göknur Albasan ve Genel Sanat Yönetmeni Kazım Eryüksel’le birlikte açılışı yapan Uygur, derneğin gerçek sanatçılara ve onların yolunda yürüyenlere ışık olmasını diledi.

Gazeteciler keyfini kaçırdı

42. Altın Portakal Film Festivali’nin kapanış gecesine esprileriyle damgasını vuran Cem Yılmaz’ın, Antalya dönüşü İstanbul’da keyfi kaçtı. Atatürk Havalimanı’na 1,5 saat rötarlı inen uçaktan sevgilisi Cansu Dere ile çıkan Yılmaz, kendisini bekleyen gazetecileri görünce şaşırdı. Bir gün önceki neşesinden eser kalmayan komedyenin ağzını bıçak açmadı. Ağzında sigarasıyla havalimanından ayrılan Yılmaz, gazetecilerin sorularını ‘Bu geç saatte evimize gidiyoruz. Yorgunuz’ diye geçiştirdi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI