« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Onlar da kabul etti: ŞANS

Galatasaray ile Manchester United arasında oynanan karşılaşmada İngiliz ekibinin sergilediği performans eleştiri konusu oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.Saray karşısında Şampiyonlar Ligi'nin gruplardaki ilk maçında galip gelen Manchester United'ın oynadığı futbol, ülkesinin basını tarafından beğenilmedi...
 
The Sun: İngiliz The Sun Gazetesi galibiyete rağmen teknik direktör Sir Alex Ferguson'un oyundan memnuniyetsizliğini öne çıkardı. 71 yaşındaki hocanın "Topu sürekli rakibe verdik. Bu alışkın olmadığımız şey konsantrason eksikliğinden kaynaklanıyor" sözlerine yer verildi.
 
Daily Mail: Carrick'in golü Kırmızılar'a yetti başlığını kullanan Daily Mail Gazetesi, Manchester United'ın kolay kazanacağı maçı zora soktuğunu ve rakibe çok pozisyon verdiğini belirtti. Galatasaray'ın kaçırdığı 3 net pozisyona da vurgu yapan gazete, Anfield'da Liverpool'la oynanacak olan maç için güven verici bir oyun sergilenmediği söyledi.
 
Daily Star: Carrick Ferguson'u taşıdı diyen Daily Star', Şampiyonlar Ligi'nde galibiyetle başlayan İngliz ekibinin Sir Alex Ferguson'a mutlu bir gece yaşatmadıkları belirtti. Sarı-kırmızılıların güvenle oynadıklarını belirten gazete, biri Hamit Altıntop'un olmak üzere Aslan'ın direkten dönen 3 topunun ve De Gea'nın çıkardığı topların Kırmızı Şeytanlar'ı hezimetten kurtardığını söyledi. Nani'nin, Van Persie'nin ve Hernandes'in gol yollarında beceriksiz kalmasının G.Saray karşısında son dakikaya kadar tedirginliğin korunmasına sebep olduğu belirtildi.
 
Independent: Manchester United'ın Galatasaray karşısındaki performansını eleştiren diğer bir gazete olan Independent "Old Trafford'ın Avrupalı atmosferinin onarılması zaman alacak gibi görünüyor" yorumunda bulundu. Carrick'in tek golünün United'ı ipten aldığını belirten gazete şansın da yardımıyla galibiyetin geldiğini belirtti.
 
Telegraph: G.Saray'ın Ferguson'a soğuk terler döktürecek denli ataklar yaptığını belirten gazete, "Şeytanlar Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan sonra tekrar bir Türk takımına evlerinde yenilmenin endişesini yaşadılar" yorumunda bulundu.
 
Mirror: Yeni sezon aynı hikâye başlığını atan Mirror, İngiliz ekibinin Şampiyonlar Ligi'nde şansın da yardımıyla galip başladığının altını çizdi. Kırmızı Şeytanlar eleştirilirken, "Alex Ferguson geçen seneki hataların tekrarlanmayacağını söylemişti, ama görünen o ki yeni sezonda değişen hiçbir şey yok" denildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.