GAZİANTEP HABERLERİ

Onkoloji Hastanesinde Sevgililer Günü Kutlandı

IHA
25.02.2015 - 12:13Son Güncelleme :

GAZİANTEP EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ TARAFINDAN, GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİ'NDE TEDAVİ GÖREN, HASTA VE HASTA YAKINLARINA “SEVGİLİLER GÜNÜ”NE ÖZEL ETKİNLİK DÜZENLENDİ.

IHA

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından, Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören, hasta ve hasta yakınlarına “Sevgililer Günü”ne özel etkinlik düzenlendi.
Toplum içerisinde farkındalık oluşturmaya yönelik sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlenerek, toplumumun günlük yaşamda farkına varamadığı ancak yaşadığı sıkıntılar, zorluklar, engeller gibi birçok nedenle toplumdan soyutlanmak zorunda kalan insanların, topluma ve yaşama entegrasyonunu sağlamak, toplumla birlikte güven içerisinde yaşamalarını temin etmek ve bu zor süreçte onlara destek olmak amaçlıyla Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından ‘Size Olan Sevgimiz Sonsuzdur’ sloganı ile Onkoloji Hastanesi’nde yetişkin servisinde tedavi gören tüm hasta ve hasta yakınlarına müzik eşliğinde karanfil dağıtıldı.
Onkoloji Hastanesi yönetiminin desteği ile seminer salonunda Gaziantep “Haşıl Müzik Grubu” ile beraber yerel sanatçı Faruk Lök’ün seslendirdiği eserlere tüm hastalar, hasta yakınları, hastane personeli ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’ne bağlı personeller eşlik etti.
GAÜN Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarının moral ve motivasyonlarının en üst düzeye çıkarıldığı bu anlar için, Onkoloji Hastanesi’nden sorumlu Başhekim Doç. Dr. Mesut Özkaya, memnuniyetini dile getirerek Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’ne, Gaziantep Kültür Sanat Derneği Başkanı Orhan Uslu’ya, Komiser Yardımcısı Osman Yılmaz’a, Tiyatro Sanatçısı Bülent Kırkgöz’e, Müzik Öğretmeni ve Koro Şefi Ahmet Güneş’e, Faruk Lök’e, müzisyenler, Halil İbrahim Zengin, Erdem Uğur ve Celal Çalı’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Onkoloji Hastanesinde Sevgililer Günü Kutlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 12 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Onkoloji Hastanesinde Sevgililer Günü Kutlandı haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:46
 • Guneş
  07:28
 • Öğle
  12:35
 • İkindi
  15:06
 • Akşam
  17:22
 • Yatsı
  18:52
Sayfa Başı