ÇORUM HABERLERİ

Onko-sav’dan Çorum TSO’ya Ziyaret

IHA
13.07.2015 - 19:11Son Güncelleme :

ONKO-SAV BAŞKANI DİLEK OLCA, ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI ÇETİN BAŞARANHINCAL'I ZİYARET ETTİ

IHA

Onkoloji Hastalıkları ile Savaşma Derneği, ONKO-SAV Başkanı Olcay Ünal, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal’ı ziyaret etti.
Dernek yöneticisi Selma Zihar ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Olcay Ünal, yeni bir kan olarak derneği devraldıklarını ve bundan sonraki süreçte onkoloji hastalıklarına daha fazla yardım etmek için gayret edeceklerini söyledi.
Onkoloji hastalıklarının, dünyanın en yaygın hastalık grubu olduğunu ve bu hastalıklara yakalanan bireylerin, çok fazla yardıma ihtiyacı olduğunu vurgulayan Ünal, “ONKO-SAV olarak ihtiyaç sahibi hastalarımıza elimizden geldiği kadar ulaşmaya çalışıyoruz. ‘Bir gün biz de bize yardım edecek birine ihtiyaç duyabiliriz’ düşüncesine sahibiz. Gönüllülerimizle birlikte kanser hastalıklarının ne boyutlara vardığını, kanser hastalarının nelerle mücadele ettiklerini insanlara anlatarak hem bir farkındalık oluşturma, hem de ihtiyaçlarını giderebilmek için çabalıyoruz. Büyük küçük demeden herkesin her türlü desteğine ihtiyacımız var” dedi.
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, ONKO-SAV gibi kuruluşların çok ulvi bir görev üstlendiklerini söyledi.
ONKO-SAV’da yaşanan kan değişiminin dernek çalışmalarına faydalı olacağını düşündüğünü ifade eden Başaranhıncal, “TSO olarak ONKO-SAV’ı önemsiyor ve destekliyoruz. ONKO-SAV, yaptığı çalışmalarla onkoloji hastalarının yardımına koşarak onların ihtiyaçlarını karşılarken, bir taraftan da toplumun yardımlaşma hissinin canlı tutulmasına vesile oluyor. Bu anlamda da çalışmalarını önemsiyoruz. Bundan sonraki dönemde de çok daha fazla ortak çalışma yapabileceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Onko-sav’dan Çorum TSO’ya Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Temmuz 2015 tarihinde saat 19 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Onko-sav’dan Çorum TSO’ya Ziyaret haberi güncellenecektir.

ÇORUM NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  05:41
 • Guneş
  07:26
 • Öğle
  12:37
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:27
 • Yatsı
  19:00
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı