« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Önerileri alacağız"

2013 Akdeniz Oyunları Genel Koordinatörü Ali Yener, çalışmalarını herkesin önerilerini alarak şekillendireceklerini bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yener, Mersin'in Aydıncık ilçesinde, Kaymakam Özgür Körükçü, Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Hamdi Eser, Belediye Başkanı Ferat Aktan, Emniyet Müdürü Tayfun Yılar'ın yanı sıra ilçedeki kamu kurumu temsilcileri ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle Kaymakamlık Toplantı Salonu'nda bir araya geldi.

Yener, buradaki konuşmasında, Mersin için önemli bir fırsat olacağına inandıkları organizasyonla ilgili çalışmalara hız verdiklerini söyledi.

Bu kapsamda ilçe ilçe gezerek, fikir alış verişinde bulunduklarını anlatan Yener, “Çalışmalarımızı herkesin önerilerini alarak şekillendireceğiz” dedi.

İnşaatların kısa bir süre sonra teker teker başlayacağını ifade eden Yener, herkesin taşın altına elini koyarak çalışmalara destek vermesini istedi.

Kaymakam Özgür Körükçü ise Akdeniz Oyunlarının Mersin için çok önemli olduğunu, kentin organizasyon sayesinde daha fazla tanıtılabilmesi için Mersin-Antalya karayolu çalışmalarının bir an önce bitirilmesi gerektiğine inandıklarını kaydetti.

Yener, açılış konuşmalarının ardından basına kapalı olarak süren toplantıda katılımcıların fikir ve önerilerini dinledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz