Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önen'den Kayseri'ye teşekkür

Diyarbakırspor Kulübü Basın Sözcüsü Suat Önen, takımlarına Kayseri'de gösterilen yakın ilgi dolayısıyla sarı-kırmızılı kulübün yönetici ve taraftarlarına teşekkür etti.

A.A
SON GÜNCELLEME

Suat Önen yaptığı açıklamada, takımlarının yarın deplasmanda  oynayacakları maç dün karayoluyla Kayseri'ye gittiğini belirterek, Kayserisporlu  yönetici ve taraftarların, Diyarbakırspor'a büyük ilgi gösterdiğini söyledi.

Bu davranışları dolayısıyla Kayserispor'un büyük bir centilmenlik örneği  sergilediğini ifade eden Önen, şöyle konuştu: “Kayseri'de taraftarın ve yönetimin özel ilgisiyle karşılandık. İyi bir  misafirperverlik örneği sergilediler. Akşam da Kayserispor yönetimi bizim için  yemek verecek. Kayserispor yönetici ve taraftarına gösterdikleri yakın ilgi  dolayısıyla teşekkür ediyoruz. Ligdeki önemli maçlardan birini daha oynayacağız. Her maçta olduğu gibi  başarılı olmayı hedefliyoruz. Bunu yapabilecek güce sahibiz. Şener kart cezalısı  olduğu için maçta oynamayacak. Bu akşam takımımız Kayseri'de yapacağı son antrenmanla hazırlığını tamamlayacak.  İyi bir maç olacak, kazanmak istiyoruz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz