Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önemli olan F.Bahçelilik

Sarı lacivertlilerin kaptanları Emre, Volkan ve Gökhan geçen sezonu değerlendirdi, “Önemli olan kupalar, şampiyonluklar değil, Fenerbahçeliliktir” dediler.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE kaptanları Emre Belözoğlu, Volkan Demirel ve Gökhan Gönül geçen sezonu değerlendirip yeni sezonla ilgili hedeflerini açıkladılar.
Üç oyuncu Fenerbahçe Dergisi’nin son sayısında çarpıcı açıklamalar yaptı ve “64 maç oynadığımız için birbirimizle gurur duyuyoruz. Bu çok ama çok önemli bir sayı ve rekor olarak gurur verici” diyerek şunları söylediler...

EMRE BELÖZOĞLU

Bu kaostan kurtulmalıyız

GENEL anlamda Türk futbolunun içinde yaratılan kaos ortamı maalesef içler acısı... Bu uğurda gençler ölüyor. Hiçbir şey bir candan daha önemli değil. Futbolu futbolluktan çıkarmamak, televizyonların galeyanlarına kulak kapatmak gerekiyor. Futbol bu kaostan kurtulmalı. Biz yeni sezon için umutluyuz.

VOLKAN DEMİREL

Ben gönülden Fenerbahçeliyim

DÖRT sene daha bu kulübe hizmet etmek, bu camianın altında buradaki arkadaşlarımla iş birliği yapmak ve bu forma için mücadele etmek benim için büyük gurur. Bu şansı, bu 4 seneyi Fenerbahçe formasına layık bir şekilde geride kalan hayatım gibi en iyi şekilde değerlendireceğime söz veriyorum.

GÖKHAN GÖNÜL

Biz ligi ilk yarıda kaybettik

YORUCU bir sezon geride kaldı. Ama biz ligi ilk yarıda kaybettik, ikinci yarıda elimizden gelen yaptık ve sonuna kadar zorladık. Bu sene Avrupa Ligi ve Süper Lig Kupası’nı kaybettik ancak Türkiye Kupası’nı almamız gerekiyordu ve öyle de oldu. Yeni sezonda da 65 maç oynayacağımıza inanıyorum.


Bunları da Beğenebilirsiniz