« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Önemli olan az parayla çok iş yapmak"

Geçen sezon kazandığı 3 kupa ile tarihi bir yılı geride bırakan Beşiktaş’ın şube sorumlusu Abdullah Sözer önemli açıklamalar yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BJK TV'de yayınlanan Basketbol Sever programına katılan Sözer’in önemli açıklamaları şöyle:

- 5-6 milyon dolar bütçeyle yola çıktık. Yeni oyuncu almamız Vidmar’ın Türk oluşuna bağlı. Eğer onu devşirme olarak oynatırsak teknik heyetin isteği doğrultusunda bir transfer yapacağız. Geçen yıl 8 milyon dolarlık takım 20-30 milyonluk takımları dize getirdi. Şeref Yalçın’ın bu dönemdeki emeğiyle birlikte takım müthiş yerlere geldi. Onları da tebrik etmek gerekiyor. Umarız bu yıl da aynısı olur. Az parayla çok iş başarmak önemli.

- Vidmar’ın dosyası bakanlıkta. Eylül ayı içerisinde bitirmeye çalışacağız. GSGM ve İçişleri Bakanlığı imzasının ardından TBF’nin  onay vermesi lazım. Bilindiği gibi TBF de seçim sürecinde. Umarım gerçekleşir

- Sinan Erdem bizim sevdiğimiz salon. Ocak ayından sonra yeniden basketbol oynanır hale gelecek. O zaman geçmeyi düşünebiliriz.

- Sponsor bulamamamıza karşın geçen yıla yakın bir bütçe ayırdık. Takımı kurduk. Beşiktaş’lılar sponsor olarak yardım elini uzatsınlar. Avrupa’da da sponsor sıkıntısı var. Kadın takımında eski Beşiktaşlılar destek verdi. Umarız bu desteği erkek takımına da buluruz. O zaman Avrupa çapında bir ismi alabilecek güce geliriz.

- Yeni sezon için forma tedarikçimiz olarak Hummel ile anlaşma yaptık.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz