Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Önemli bir adım attık"

THY Euroleague elemelerini aşarak gruplara kalan ve önemli bir başarıya imza atan Galatasaray’da şube sorumlusu Hakan Üstünberk, büyük mutluluk yaşadıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Turkish Airlines Euroleague elemelerini aşarak gruplara kalan ve önemli bir başarıya imza atan Galatasaray’da şube sorumlusu Hakan Üstünberk, büyük mutluluk yaşadıklarını söyledi.

Hakan Üstünberk, yaptığı açıklamada, Turkish Airlis Euroleague’de gruplara kalma başarısını gösterdikleri için çok mutlu olduklarını belirtirken, ”Önemli bir adım atıldı. THY Avrupa Ligi’ne katılmak bizim için son derece önemli bir adımdı. Bu başarı, hedeflerimizin esasını oluşturuyordu. Umarım gruplarda da iyi işler yapmaya devam ederiz” diye konuştu.

Elde edilen sonuçta takımda yer alan herkesin büyük payı olduğunu aktaran Üstünberk, iyi bir ekip, organizasyon ve kurumsal yapı oluşturmak için çaba harcadıklarını vurguladı. Hakan Üstünberk; Fenerbahçe Ülker ve Efes Pilsen gibi sürekli direkt olarak bu organizasyonda yer alabilmek için sürekli başarı gerektiğinin altını çizerek, ”Bu sürekliliği sağladığımızda biz de direkt katılım hakkını alırız” ifadesini kullandı.

Hem Turkish Airlines Euroleague’nde, hem de Beko Basketbol Ligi’nde en iyisini yapmak istediklerine değinen Üstünberk, ”Mühim olan iyi mücadele etmek ve formayı sonuna kadar terletmek” diyerek sözlerini tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler