Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önder Turacı'nın bileği kesildi

Bileği kesilen Önder Turacı, Acıbadem Hastanesi'nde ameliyat edildi.

DHA
SON GÜNCELLEME
  Prof. Dr. Ufuk Nalbantoğlu tarafından operasyon gerçekleştirilirken, Önder'in bir gece kulübünde eğlendikten sonra eve aşırı alkollü bir şekilde döndüğü, kız arkadaşı ve annesinin de bulunduğu evde tartışma yaşandığı ve sinirlenen milli futbolcunun cam sehpaya yumruk atarak bileğini kestiği ve yere düştükten sonra da sırtında cam parçalarının battığı öğrenildi.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: "Futbolcumuz Önder Turacı sakatlığı sebebiyle Eskişehirspor maçı kadrosuna alınmamıştır. Tedavi olması ve dinlenmesi gereken Önder Turacı, gece geç saatlere kadar bir gece kulübünde eğlenmiş ve daha sonra evine gitmiştir.

Evde sebebini bilemediğimiz bir hadise sonrası sağ el bileğinde radial atar damarında ve el bileği kirişinde kesik oluşmuştur.

Daha sonra ailesi tarafından Ataşehir'deki bir polikliniğe sonrasında da Kadıköy Acıbadem Hastanesi'ne götürülmüştür.

Sabah 10'da Doç. Dr. Ufuk Nalbantoğlu tarafından ameliyata alınan Önder Turacı, iki saat süren başarılı bir operasyon geçirdi.
Sağ el bilek seviyesindeki kesi ve buna ait damar ve kirişler primel olarak onarıldı.

Bir gece hastanede kalacak olan Önder Turacı'nın yarın taburcu edilmesi bekleniyor; oyuncunun bir hafta on gün içersinde de antrenmanlara başlayabileceği açıklandı"
  

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler