« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önder için Rusya seferine çıkılacak

Galatasaray Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, FK Moskova ile Önder Turacı’nın bonservisi konusunda görüşmek üzere 2 Haziran’da Moskova’ya gidecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.SARAY’da Önder Turacı transferi için sürpriz atak... Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin’in geçen hafta telefonla görüşerek teklifte bulunduğu futbolcu için, bu kez Rusya’nın yolunu tutacağı ortaya çıktı. FK Moskova Kulübü’ne 4 yıllık imza atan F.Bahçeli futbolcunun transferini bitirmek için Adnan Sezgin 2 Haziran’da Moskova’ya gidecek. Önder’in "Önce Rus kulübü ile görüşün, eğer bonservis konusu halledilirse, görüşürüz" yanıtı vermesi üzerine G.Saray cephesi FK Moskova Kulübü ile temasa geçti.

Savunmaya takviye yapmak isteyen G.Saray’da Adnan Sezgin teknik direktör konusunda yaptığı görüşmeler sonrası Rus idarecilerle bir araya gelmek için Moskova’ya gidecek. Galatasaray Yönetimi’nin Önder için FK Moskova Kulübü’ne 1 milyon Euro’luk bonservis bedeli önereceği belirtildi. Galatasaray Kulübü’nün teklifiyle, Önder’i hiç oynatmadan para kazanarak kara geçme fırsatı bulan Moskova ekibinin ne yanıt vereceği ise bu tarihte belli olacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler