« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önder’den mutlusu yok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçe’nin mütevazı görev adamı, hem kendi takımında formayı kapmasının hem de Milli Takım’a çağrılmasının gururunu yaşıyor.

A Milli Futbol Takımı’nın çarşamba günü Ukrayna ile yapacağı özel maçın aday kadrosuna davet edilen Fenerbahçeli oyuncu Önder Turacı, büyük bir gurur yaşıyor. Daha önce futbol hayatına başladığı Belçika’nın futbol federasyonundan gerekli izni alamaması yüzünden, uzun süre ay yıldızlı formayı giyme şansından uzak kalan savunma oyuncusu sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesine konuştu.
Her futbolcunun hayali
Amacının, Fenerbahçe’nin de değişmez isimlerinden biri haline gelip, tekrar tekrar milli takıma çağrılmak olduğunu vurgulayan Önder, ‘’Milli formayı giymek her Türk futbolcusunun hayalidir. Benim öncelikli amacım, F.Bahçe 11’inin değişmez oyuncularından biri olup, sürekli Milli Takım’a çağrılmak. Çünkü, F.Bahçe’deki başarımın Milli Takım’a, Milli Takım’daki başarımın da F.Bahçe’ye yansıyacağını düşünüyorum’ dedi.
İyi başlarsak gerisi gelir
Başarılı savunma oyuncusu ayrıca, takım olarak ligdeki Denizlispor maçına konsantre olduklarını da belirterek, ‘’Tek düşüncemiz, Denizli’de lige iyi bir başlangıç yapmak. İyi başlarsak, gerisinin de geleceğini düşünüyoruz’’ ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz