Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önder: Büyük gurur duydum

Milli Takımımızın Ukrayna ile oynayacağı özel maçın aday kadrosuna çağrılan Önder Turacı, bu davetten büyük gurur duyduğunu, amacının Fenerbahçe'de on birin değişmez oyuncusu haline gelip tekrar tekrar Milli Takıma çağrılmak olduğunu söyledi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Milli Takımın Ukrayna maçı kadrosuna çağrılması üzerine açıklamalarda bulunan Önder Turacı, "Öncelikle bu davet bana büyük bir gurur verdi. Milli formayı giymek her Türk futbolcusunun hayalidir. Uzun bir aradan sonra bu şansı yeniden yakaladığım için gerçekten çok mutluyum. Benim öncelikli amacım, Fenerbahçe on birinin değişmez oyuncularından biri olup, tekrar tekrar Milli Takıma çağrılmak. Çünkü, Fenerbahçe'deki başarıamın Milli Takıma, Milli Takımdaki başarımın da Fenerbahçe'ye yansıyacağını düşünüyorum" dedi.

Takım olarak şu anda tüm konsantrasyonlarını, ligdeki Denizli maçına verdiklerien belirten Önder Turacı, "Tek düşüncemiz, Denzli'de lige iyi bir başlangıç yapmak üzerine. İyi başlarsak gerisinin de geleceğini düşünüyoruz. Denizlispor maçı, başlangıç olarak çok önemli. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik ve bunun da karşılığın almaya başlayacağız" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz