« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önceliğimiz Melo'nun pozisyonu

Ünal Aysal, sarı kırmızılıların transfer politikasını ve gelecek günlerde kadroya katılacak yeni ismi bu sözlerle tanımladı.Yeni sezon yapılanmasında 2 ya da 3 bölgeye yoğunlaşacaklarını belirten Galatasaray Başkanı “Sol bek bile bizim için 2. derecede. Ancak hoca derse düşünebiliriz. Fakat ilk sırada değil” dedi.

Adem Kabayel
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’da ikinci kez başkanlığa seçilen Ünal Aysal, mazbatasını aldıktan sonra transfer konusunda önemli açıklamalar yaptı. Seçim nedeniyle 15 gün gibi bir süre kaybettiklerinin altını çizen Aysal, “Artık transfere hız verebiliriz. Önümüzdeki günlerde 2 ya da 3 transfer haberi verebiliriz” ifadelerini kullandı. Bu konuda hazırlıklara daha önceden başladıklarını belirten Ünal Aysal “Artık bu hazırlıkları uygulama dönemine geçirmemiz gerekiyor. Fazla da süremiz kalmadı” diye konuştu.

‘NOKTA ATIŞLARIYLA GİDECEĞİZ’

HEDEFLERİNİN kampa hazır gitmek olduğunu ancak seçim sürecine takıldıklarını belirten Aysal “Her şeye rağmen 15 gün içerisinde ciddi gelişmeler olacaktır. Tabi bizde diğer takımlardaki gibi büyük değişiklikle olmayacak. Bazı nokta atışlarıyla transferleri bitireceğiz. Gündemimizde 2 ya da 3 pozisyona transfer var” dedi. Transferdeki önceliklerinin Melo’nun pozisyonu olduğunu vurgulayan Aysal “Diğer pozisyonların hepsi Galatasaray’ın Türkiye dışındaki başarısını arttırmaya yönelik. Sol bek bile bizim için 2. derecede. Ancak hoca derse düşünebiliriz ancak önceliğimiz Melo’nun pozisyonu. Önümüzdeki günlerde alacağınız ilk haberde bu transferle ilgili olacak” dedi.

KULÜPLER BİRLİĞİ İDDİASINA RET

SON günlerde adının Kulüpler Birliği başkanı olarak anılması üzerine Ünal Aysal, Galatasaray ile yoğun bir dönemin kendisini beklediğini söylerken, “Şuan Kulüpler Birliği’nin bir başkanı var. Bu konuda bazı çalışmalar olabilir ancak şuanda Galatasaray’da çok yoğun bir mesaim var. Bunu uygulamam ve başarılı olmam zorundayım. Bu görevi kabul etmem zor görünüyor ancak Kulüpler Birliği’nde yeni bir dönem olacaksa, kendi düşüncelerimi tekrar söyleyeceğim. Kulüpler Birliği’nin bir programı olmalı. Her kurumun bir görevi vardır. Kulüpler Birliği’nde de bu belirlenmeli” diye konuştu.

 

 

 

 

 


Bunları da Beğenebilirsiniz