Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Önce soyuldu sonra terk edildi

Şebnem Özinal, geçtiğimiz hafta yanında çalışan Moldovyalı kadın tarafından soyulmuştu.

Nakit para ve mücevherlerini alan hizmetçisi kayıplara karışan Özinal, geçtiğimiz gün de sevgilisi Şefik Öztek’ten ayrıldı. İki yıldır birlikte olan ve evlenecekleri sanılan ikilinin bu ayrılığı, Özinal’ı çok sarsmış söylenenlere göre... Önce maddi zarara uğrayan, sıkıntısını atlatamadan da ayrılık şokunu yaşayan oyuncu, bu konuda kimseyle konuşmuyormuş. Yine Şebnem Özinal ve Şefik Öztek’e yakın çevrelerde konuşulanlara bakılırsa, çiftin yeniden bir araya gelme ihtimali de yokmuş.

Romantik adam

Efes Pilsen’in patronu Tuncay-Emine Özilhan çiftine, geçtiğimiz gece Tarabya Kıyı Restaurant’ta arkadaşlarıyla yemek yerken rastladım. Son yıllarda sosyete ve iş dünyasının seçkin isimlerinin tercih ettiği mekanların başında gelen restorandan çıkışta çift, kapıda çiçek satan küçük bir kız çocuğu ile karşılaştı. Tuncay Bey bunun üzerine hemen cebinden para çıkardı, bir kırmızı gül alıp eşine uzattı. Görünüşe göre, birlikte geçen uzun yıllar, onların aşklarından ve ilişkideki romantizmden hiçbir şey eksiltmemiş.

Nice yıllara

Türkel Fuarcılık’ın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Işıl Yazgan, 37’inci doğum gününü Şişli’deki Elite Plaza’nın içinde bulunan Nicci Restaurant’ta kutladı. Modacı Erol Albayrak, koreograf Uğurkan Erez, manken Ebru Güzel, Türkel Yönetim Kurulu Başkanı Korhan Yazgan ile Işıl Hanım’ın kardeşi Ayşıl Kadıoğlu’nun da davetli olduğu kutlama, geç saatlere kadar devam etti.

Nişantaşı sokaklarında

Özben Önal, ilk evliliğini yaptığı Emre Soyuer’den olan kızı Damla ile geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda alışverişe çıktı. Anne-kız, bu tur sırasında Beymen Brasserie’de Siren Ertan’a rastladı. Geçtiğimiz yaz evlendiği Çağdaş Yüksel’den iki ay önce bir kız çocuk dünyaya getiren Özben Hanım, ayaküstü sohbet sonrası, ailenin minik üyesine giysiler almak üzere yine kızıyla Teşvikiye’ye doğru yöneldi. Kardeşini çok sevdiğini söyleyen Damla, bu tur sırasında ona küçük bir hediye aldı.

İpek’in yeni imajı

İpek Tuzcuoğlu’nun favori mekanlarının başında, Süzer Plaza’nın altında bulunan Margaux geliyor. Ne zaman uğrasam, o da orada... Kimi zaman sevgilisi Hakan Yangın’la baş başa yemekte, kimi zaman arkadaşlarıyla eğlencede... Geçtiğimiz gece yine bu adreste karşılaştık. Mütevazı kişiliğiyle taktir toplayan oyuncu, Margaux’daki yemeklerin lezzetini ve servis kalitesini çok beğendiğini, aynı zamanda mekanın sahibi Müge-Burak Türeci çiftiyle de çok iyi arkadaş olduğunu söyledi. Bu arada yeni saç modeliyle, o gece en çok dikkat çeken ve konuşulan isimdi Tuzcuoğlu...

Paris-İstanbul hattı

‘Nasıl Zengin Olunur’ adlı kitabıyla ses getiren Ece Vahapoğlu, yaşamını artık Paris’te sürdürüyor. Paris-İstanbul arası mekik dokuyan Vahapoğlu’na, geçtiğimiz gece de The Ritz Carlton Oteli’nde rastladım. Süzer Plaza’nın sahibi Mustafa Süzer’in oğlu Selhan Süzer ve kuzeni Enci Teker’le bir davette aynı masayı paylaşan Ece Hanım, sadece hafta sonunu geçirmek üzere geldiği İstanbul’dan, sırf bu davet yüzünden iki gün geç ayrılacağını söyledi.

Modacıları da aynı

Nazan ve Türkan Şoray, Gecce’nin The Ritz Carlton Oteli’ndeki davetine katılan isimler arasındaydı... Nazan Şoray, davete modacısı Murat Yiğit’in diktiği pantolon-bluzdan oluşan takımla katılmıştı. Türkan Şoray’ın elbisesi de yine aynı modacının imzasını taşıyordu. Atölyesini geçen hafta Nişantaşı’na taşıyan Yiğit, iki kardeş için siyah rengi özellikle tercih ettiğini, bu rengin fazla kiloları çok güzel kapattığını belirtti.

Davetliler önünde aşkını ilan etti

www.gecce.com’un düzenlediği ödül gecesi, geçtiğimiz gece The Ritz Carlton Oteli Balo Salonu’nda gerçekleşti. Sanat ve şov dünyasının buluştuğu, Tekstil Bank ve Redragon’un sponsor olduğu, kokteylle başlayıp yemek ve ödül töreniyle devam eden gecenin ev sahipliğini Gül-Kenan Erçetingöz çifti yaptı. Konuklarını kapıda karşılayan Erçetingözler, aşklarının ilk günkü heyecanıyla devam ettiğini de herkese kanıtladı. Bir konuşma yapan Kenan Bey, başarısının mimarı saydığı eşi Gül Hanım’a teşekkür edip ve onu çok sevdiğini söyleyince büyük alkış aldı.

Aşkın ilk fotoğrafı

Zincirlikuyu’daki La Pergola adlı restoranın sahibi Necdet Göral, bir süredir oyuncu Evrim Solmaz’la birlikte... Şimdiye kadar beraber poz vermeyen sevgililer, geçtiğimiz akşam Gecce’nin The Ritz Carlton’daki davetine katıldı. İlk kez beraber objektif karşısına geçen çift, neşeli tavırlarıyla dikkat çekti.

Biz evleniyoruz

Geçtiğimiz hafta Milano’da kendi aralarında nişan yüzüğü takarak evlilik yolunda ilk adımı atan Tuğba Karaca ile Cömert Küce, The Ritz Carlton Oteli’nde düzenlenen Gecce’nin davetine katıldı. O gece Karaca pembe renkli elbisesiyle Hollywood starlarını anımsatırken, Küce ise sağ elindeki yüzüğü dostlarına göstererek, evlilik kararını herkese duyurmuş oldu.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI