« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önce Shakhtar’ı ele sonra masaya gel

Fenerbahçe’de, oynama garantisi ve yeni bir sözleşme isteyen Moussa Sow krizi başlamadan bitti. Sarı lacivertli yönetim, Senegalli’ye oynama garantisi verilemeyeceğini belirtirken, yeni sözleşme için ise Shakhtar maçlarının sonrasına görüşme sözü verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE’de olası Moussa Sow krizi yönetimin çabası ile askıya alındı. Yeni sözleşme yapılması ve oynama garantisi verilmesini isteyen Senegalli yıldıza yönetim, “Shakhtar Donetsk maçlarını bekle” dedi. Sow’un menajeriyle görüşen sarı lacivertliler, Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarına dikkat çekti.

ÖNCE AVRUPA SONRA GÖRÜŞME

üç yıl aradan sonra yeniden çıkılan Avrupa arenasında ilk hedefin Şampiyonlar Ligi olduğu belirtilerek, golcü futbolcuya yeni sözleşme için bu maçların sonucunu beklemesi gerektiği söylendi. Sözleşmesinin son senesinde olan Sow, bu söz üzerine rahatlarken Shakhtar maçlarını beklemeye başladı.

BOMBA GİBİ, 8 MAÇTA 7 GOL ATTI

görüşmede Sow’a oynama garantisi verilemeyeceği ama yeni sözleşme önerilebileceği kaydedildi. Taraflar 5 Ağustos’tan sonra masaya oturup şartları konuşacaklar. Sow, Fenerbahçe’nin hazırlık maçlarının en göze batan ismi oldu. Senegalli, 8 maçta 7 gol atarak çok formda olduğunu gösterdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler