Dünya Haberleri

DÜNYA

  Önce seviyor sonra soyuyorlar

  hurriyet.com.tr
  21 Aralık 2009 - 10:38Son Güncelleme : 21 Aralık 2009 - 10:51

  İngiltere’de gözlerine kestirdikleri yaşlı erkekleri seks teklifiyle ikna ederek evlerini soyan 4 kadından oluşan çete tutuklandı.

  Son soygunlarında ahlaksız teklifleri ile evine girdikleri 72 yaşındaki bir adamın üzerinde sadece 5 dolar çıkınca, öfkelenen kızlar adamı darp etti.  

  Samantha Rae, Sara Townley, Tracey Shields ve Lindsay Carrie adındaki dört kadından oluşan çetenin, kurbanlarını barlarda tek başına oturan yaşlı erkeklerden seçtikleri, gözlerine kestirdikleri sarhoş erkeklere seks teklif ederek evlerine gittikleri belirtildi.

  Dört kadının son kurbanı olan 72 yaşındaki faranjit hastası William Fulton, mahkemede şunları anlattı: "Grup seks için evime gelen kadınlar beni etkisiz hale getirdikten sonra evin altını üstüne getirerek, bütün değerli eşyalarımı çaldı." 

  Çetenin 24 yaşındaki üyesi Rae, Fulton'dan 300 sterlin ve kredi kartlarını çaldıktan sonra tutuklanmasına rağmen kefalet ödeyip serbest kaldı. Ertesi gün tekrar Fulton’ın evine giden Rae, yaşlı adamı daha fazla para vermeye zorladı.

  YAŞLI ADAMI EVİNDE DÖVDÜLER
  Aynı günün akşamı, hızını alamayan Rae ve arkadaşları, tekrar evine gittikleri Fulton’ı bu sefer sadece 5 dolar ve bir çakmak elde edebilmeleri üzerine evire çevire dövdü.

  Yaşlı adam tanıklık etmesi için hastaneden mahkemeye getirilirken, Sara Townley bir yıl, Lindsay Carrie 13 ay hapis cezası aldı. Samantha Rae ve Tracey Shields’ın davaları 2010'da görülecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı