« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önce şampiyonluk sonra Avrupa

Trabzonsporlu Gökdeniz, "23 yıllık şampiyonluk özlemimize bu sezon son vereceğimizi düşünüyorum. Mutlu sona ulaştıktan sonra Avrupa’da oynamak istiyorum" dedi.

Yunus Emre SEL (DHA)
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR’un ve A Milli Takım’ın yıldızı Gökdeniz Karadeniz, hedefinin bordo mavili forma altında şampiyonluk yaşadıktan sonra Avrupa’da futbol oynamak olduğunu söyledi. Gökdeniz, Fatih Tekke’nin Avrupa’da Trabzonspor’u başarıyla temsil ettiğini belirterek, "Bunu ben de yapabilirim. 23 yıllık şampiyonluk özlemimize bu sene son vereceğimizi düşünüyorum.

Geçen yıldan oturmuş bir kadroya sahibiz ve nokta transferlerle güçlendik. En şanslı takım biziz. Yeter ki, birlik olalım. Şampiyon olabilecek potansiyele sahibiz. Türkiye’de şampiyonluk kupası hariç, tüm kupaları havaya kaldırdım. Sıra o büyük kupaya geldi" diye konuştu.

En şanslısı biziz

Gökdeniz,
F.Bahçe’nin R. Carlos’u alarak iyi bir transfer yaptığını belirterek, "Dünyaca ünlü bir futbolcu Türkiye’de oynayacak. Bu çok güzel bir olay. Bu sezon lig çok zevkli ve heyecanlı geçecek gibi gözüküyor. Ama sahaya çıktığınızda yıldız filan kalmıyor. Takım oyununu iyi oynayan taraf kazanıyor. Bizim yıldız futbolcularımız da var, takım oyuncularımız da..." dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler