Önce saçını kesti, sonra arabayla kovaladı

Hürriyet Haber
26.09.2015 - 10:24 | Son Güncelleme: 26.09.2015 - 10:24

İskoçya’nın başkenti Edinburg’da yaşayan bir kadın eski kocasıyla ilişki yaşadığına inandığı bir arkadaşına önce saldırıp saçlarını kesti sonra da onu arabayla kovaladı.

Üç çocuk annesi güzellik uzmanı Debbie Cavanagh’ın evliliği bir kadının kapısını çalıp “Kocasından hamile olduğunu ve adamın onun yakın arkadaşları ile de ilişki yaşadığını bildiğini” söylemesinin ardından sona erdi.
Önce saçını kesti, sonra arabayla kovaladı

En yakın arkadaşlarının kocasıyla ilişki kurduğuna inanan Cavanagh, önce öğretmen olarak çalışan arkadaşı Aisha Johal’ı evine davet etti ve kadına saldırdı. Bir süre yumruklayıp ısırdığı kadının at kuyruğu yaptığı saçlarını da kesen Cavanagh bu suçun ardından çıkartıldığı mahkemede hapis cezası almaktan kurtuldu.

Ancak bu olaydan aylar sonra 5 yaşındaki oğlu ile birlikte arabada giderken eski dostunu gören genç kadın yine kontrolünü kaybetti ve yolun ters tarafına geçerek Jonal’ın arabasını takip etmeye ve ona arkadan çarpmaya çalıştı.

Jonal hızla bir polis karakoluna giderek saldırıya uğramaktan kurtuldu.

Yetkililer Cavanagh’ın kocasının sadakatsizliği ile ilgili iddialar nedeniyle bir başka arkadaşının otomobiline de saldırdığı ve kadının arabasının üzerine bir dizi küfür yazdığı belirtildi.

Şimdiye dek işlediği suçlar hem kocasını hem de iki yakın arkadaşını kaybetmesi nedeniyle yaşadığı tramvaya bağlanan ve ceza almaktan kurtulan Cavanagh, Edinburgh sakinlerini de korkutan trafikte kovalama ve saldırı girişiminden ise suçlu bulundu.

Kadının alacağı cezanın gelecek ay belirleneceği açıklandı.

Etiketler: polis , Saldırı , yasak aşk


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı