Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önce Milli Takım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

K.İrlanda maçında sakatlanan ve Karabük karşısında oynaması tehlikeye giren F.Bahçe Kaptanı Rüştü, ‘‘Her Türk futbolcusu gibi Milli Takım’da ölümüne oynarız’’ dedi.

<ı>Parma’ya yetişiyor

K.İrlanda ile cumartesi günü oynanan milli maçta sakatlanan Fenerbahçe kalecisi Rüştü Rençber'in dün MR'ı çekildi. Sarı lacivertli kalecinin oynayacak durumda olmadığı, Parma ile yapılacak UEFA Kupası maçı da düşünülerek Karabükspor maçında dinlendirileceği öğrenildi.

<ı>Ağrılarım var

Ayağında ağrı olduğunu belirten Rüştü ise şunları söyledi: ‘‘Her Türk futbolcusu gibi öncelikle Milli Takımı düşünüyorum. Canla başla oynadık ve kazandık. Her zaman da ölümüne oynarız. Sakatlığım çok önemli değil ancak ağrılarım sürüyor. Karabük maçında oynayamam ama Parma karşılaşmasında sahadayım.’’

<ı>Kaptan'ın MR'ı çekildi

Fenerbahçe'de milli maçta sakatlanan Rüştü'nün MR'ı dün çekildi. Sarı lacivertlilerin kaptanı, Karabük maçında büyük olasılıkla yerini Murat'a bırakacak. Bu arada milli maçtan sonra iki gün izin yapan Fenerbahçeli futbolcular, Karabükspor maçının hazırlıklarına bugün başlıyor. Sarı lacivertli takımın bugün yapacağı çalışmaya sakatlığı devam eden oyuncular dışındaki tüm kadro katılacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler