Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Önce makyaj sonra gasp

  Fatih KARAÇALI/DHA
  22.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Güzellik merkezine gidip bakım yaptırdıktan sonra otostopla durdurduğu erkek sürücüleri soyduğu öne sürülen Alev Güvercin yakalandı.

  ADANA’da geçen cuma, iddiaya göre Alev Güvercin (30) otostop yaparak otomobiline bindiği işadamı Ahmet Yalçın’ı, "Annem hasta, beni eve bırakır mısın?" diyerek, mahallesine getirdi. Alev Güvercin (30), burada akrabalarının da yardımıyla ölümle tehdit ettikleri işadamının 12 bin 350 YTL’sini gasp etti. Polise başvuran Yalçın, olay günü işçilerinin ücretlerini ödemek için yanına yüklü miktarda para aldığını belirterek, sabıkalı albümünden aşk vaadiyle dolandırıcılık, yağma ve gasp suçlarından 14 sabıkası bulunan Alev Güvercin’i teşhis etti.

  Suçlamayı reddetti

  Harekete geçen ekipler, olaydan 3 gün sonra Alev Güvercin’i, güzellik merkezine giderken yakaladı. Stüdyoda çekilmiş özel pozlarıyla karşılaştırıldığında şaşırtıcı fark ortaya çıkan Güvercin, gözaltına alındı. Güzellik merkezinde bakım ve makyaj yaptırdıktan sonra "işe" çıktığı iddia edilen Güvercin, hakkındaki suçlamayı kabul etmedi, "Bana iftira atıyorlar" dedi. Güvercin tutuksuz yargılanacak.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı