« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Önce iyi basketbol sonra galibiyet

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi'nin yeni takımı Homend Antakya Belediyespor antrenörü Levent Deringöl, hafta sonu sahalarında yapacakları Beşiktaş maçından galibiyeti hedeflediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Deringöl, Adana'da BOTAŞ CUP ile Samsun'da gerçekleştirilen “Cumhuriyet Kupası”nda maç eksiklerini giderdiklerini ve Samsun'da turnuva üçüncüsü olarak sezonun ilk kupasını kazandıklarını kaydetti.

ABD'li oyuncuların takıma katılmalarıyla ekibin güçlendiğine dikkati çeken Deringöl, şöyle devam etti:
“Lig başlamadan önce katıldığımız 2 özel turnuvanın bizlere önemli katkısı oldu. Sporcuları daha yakından tanıma fırsatı bulduk. Takımımızın iskeleti belli oldu. Halen 2 oyuncu transferi daha yapmayı düşünüyoruz. Ekibe önemli katkısı olacağına inandığımız bazı oyuncularla görüşmelerimiz sürüyor. Zaman geçirmeden 2 yeni oyuncu alarak transferi kapatacağız. Beşiktaş'ta antrenör değişikliği yaşandı. Yeni antrenörün farklı sistem deneyeceğini tahmin ediyoruz. Beşiktaş takımıyla ilgili tüm bilgilere sahibiz. Sahamızda ilk maçımızı kazanmayı hedefliyoruz. Önce iyi basketbol, sonra da galibiyet istiyoruz.”

Deringöl, ligin ilk maçında özellikle bayan taraftarları ve sporseverleri ailece beklediklerini de sözlerine ekledi.

Bu arada, yarın Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile sponsor kuruluşun yetkililerinin katılımıyla, Antik Han Konuk Kültür Evi'nde Homend Antakya Belediyespor için kokteyl düzenleneceği de belirtildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz