Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ona gol atmanın en kolay yolu...

Günlerdir F.Bahçe'nin maç kasetlerini izleyen Prandelli oyuncularına, "Volkan soluna yatamıyor. Ayağının dibine yerden vurun" talimatı verdi...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Süper Kupa heyecanı Galatasaray cephesini sardı. Fatih Terim yönetiminde art arda iki yıl bu kupayı müzesine götüren Cimbom'da yeni patron Cesare Prandelli de bir anlamda rüştünü ispat etmek için bu maçı herkesten çok istiyor. Günlerdir dersine çalışan İtalyan çalıştırıcı, F.Bahçe'nin maç kasetlerini kare kare inceledi, rakibi nereden vuracağını tespit etti. Prandelli şut özelliği gelişmiş futbolcularına emri verdi: "Top size geldiğinde düşünmeyin, vurun."

'REFLEKSLERİ TAHMİNİMDEN İYİ'

Prandelli, F.Bahçe'yi avlamak için kaleci Volkan Demirel'i bir şekilde mağlup etmeleri gerektiğini söyledi. İtalyan teknik direktör, Sneijder, Burak, Olcan gibi futbolcularına, "Volkan tecrübeli ve fiziğine göre refleksleri güçlü bir kaleci. Karşı karşıya pozisyonlarda da çok başarılı. Onu geçmenin en kolay yanı yerden ve soluna vurmak" uyarısında bulundu. Tecrübeli teknik adam ayağının dibine atılan şutlarda da Volkan'ın çaresiz kaldığını belirterek hücum oyuncularına bu noktaya vurmalarının direktifini verdi.

(Takvim)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler