GİRESUN HABERLERİ

Omurilik Felçlileri Derneği’nden destek plaketi

DHA
26.03.2016 - 14:56Son Güncelleme :
DHA

Hakan KABAHASANOĞLU/GİRESUN, (DHA)- TÜRKİYE Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesi, katkı yapanlara teşekkür plaketi verdi.

Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şube Başkanı Asiye Divli’den plaketini alan Belediye Başkanı Tolga Erener, ilçede engellilerin hayatlarını kolaylaştıracak yenilikler yapmaya gayret gösterdiklerini belirterek, “Engelli kardeşlerimize ne yapsak azdır. Onlar aslında her şeyin en iyisini hak ediyorlar. Engelli kardeşlerimizin sosyal hayatlarını kolaylaştırmak için belediye olarak her türlü desteği sağlıyor, sağlamaya da devam ediyoruz. Herkes birer engelli adayı olduğunu unutmamalıdır. Bunun bilincinde hareket ederek, onlar için elimizden gelen her türlü imkanı sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Şube Başkanı Asiye Divli ise, Belediye Başkan Tolga Erener, Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu ve AK Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emecen’e engellilerin sosyal hayata kazandırılmalarına, yaşamlarını kolaylaştıracak katkıların yapılmasına ve derneğin tanıtımına yapmış olduğu katkılardan ve göstermiş oldukları ilgilerden dolayı teşekkür etti.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Giresun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Giresun ilinden Omurilik Felçlileri Derneği’nden destek plaketi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 14 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Omurilik Felçlileri Derneği’nden destek plaketi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı