SAMSUN HABERLERİ

OMÜ'lü öğrenciden yazarlığa adım

DHA
27.03.2017 - 12:32Son Güncelleme :
DHA

SAMSUN,(DHA) - SAMSUN Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Felsefe Bölümü öğrencisi Beyza Hilal Nur Dindar, kendi yayınevini kurdu, ilk kitabını yayımladı. Ardından da ilk imza gününü gerçekleştirdi.

OMÜ Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü Öğrencisi Beyza Hilal Nur Dindar, 'yazarlık' yolunda ciddi adımlarla yürüyor. Geçtiğimiz günlerde B Planı Yayınevi'ni açarak bu yönde önemli bir hamle gerçekleştiren Beyza Hilal Nur Dindar, yazımını tamamladığı 'Deneme' türündeki ilk eseri için ise 'imza günü' düzenledi. Dündar, Siyah Beyaz Kafe'de gerçekleştirdiği imza gününde, kitabıyla ilgili olarak, "Neyseler Kolleksiyoncusu, toplum, insan ve kendime dair eleştirilerin yer aldığı denemelerden oluşuyor. Ayrıca aşka dair de bir şeyler anlatıyor" değerlendirmesinde bulundu.Kitaplarının devamının geleceğini de söyleyen genç yazar, "Şimdiden 2'nci kitabımı yazmaya başladm. Bu kez akademik ve bilimsel bir çalışma olacak" dedi. Beyza Hilal Nur Dindar, imza gününe katılanlara teşekkür ederek, "Bana büyük moral ve güç verdiler" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden OMÜ'lü öğrenciden yazarlığa adım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 12 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça OMÜ'lü öğrenciden yazarlığa adım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı