« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ömrünüz uzadı

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile futbolcular arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Başkan, Kaptan Ogün'e şöyle seslendi: Yeni hocamızın çalışma temposu ile senin futbol ömrün 4, Andersson'un ise 2 yıl daha uzayacak.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
İMZADAN SONRA

Lorant'ın imza töreninden bir kaç saat sonra Samandıra Tesisleri'nde Başkan Aziz Yıldırım ile futbolcular arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Basın mensuplarının alınmadığı perde arkasındaki gelişmeleri Hürriyet farkıyla ele geçirdik.

MORAL SÖZLERİ

Futbolcular ve teknik heyetle tanışmak için tesislere gelen Alman hocanın konuşmasından önce Başkan Yıldırım, kaptan Ogün'e ‘‘Andersson ile senin futbol ömrünüz uzadı. Yeni hocamızın çalışma temposuyla sen 4, Andersson 2 yıl daha futbol oynayacak’’ dedi.

İNANCIM SONSUZ

Disiplinli, çalışkan kişiliği ile ön plana çıkan Lorant'ın gelişinin tüm futbolcuları sevindirmesi gerektiğine dikkat çeken Yıldırım, ‘‘Sizler profesyonel kişilersiniz. Ne kadar çok çalışırsanız, o kadar çok ön plana çıkacaksınız. Hepinize inancım sonsuz’’ diye konuştu.

UĞRAMIYORLAR

İşbaşı yapmadan önce başkan Yıldırım ve arkadaşlarıyla birlikte tesisleri inceleyen Alman çalıştırıcı hayranlığını gizleyemedi. Altyapı Sorumlusu Cemil Turan, ‘‘Almanya'da bile böyle tesis yok’’ diyen Lorant'a, ‘‘Tüm hocalar böyle diyor, sonra Dereağzı'na uğramıyor’’ diye espiri yaptı.

İNANAMIYORUM

Lorant ise ‘‘Altyapıya önem veririm. Fırsat buldukça buraya gelip, gençleri izleyeceğim’’ cevabını verdi. Ardından Stadı'ı gezen Alman çalıştırıcı, 4 ay önce inşaatın başladığını öğrenince ‘‘İnanılmaz. Avrupa standardında bir stat. Bu kadar çabuk nasıl yaptınız’’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler