« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ömer Erdoğan'a 'Arda' kutlaması

Bursaspor, 18 Aralık Cuma akşamı Beşiktaş ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman öncesi teknik direktör Ertuğrul Sağlam oyuncularını saha ortasında toplayarak bir konuşma yaptı.

Konuşmanın ardından yeşil-beyazlı futbolcular, dün akşam eşi doğum yapan takım kaptanı Ömer Erdoğan'ı havaya atarak kutladı. İkinci kez baba olan Ömer Erdoğan'ın yeni doğan oğluna “Arda” ismini verdiği öğrenildi.

İlk 20 dakikası basına açık gerçekleştirilen antrenmana sakatlığı süren Ivan Ergiç de katıldı. Bu oyuncunun Beşiktaş maçında oynayıp oynayamayacağının yarın yapılacak kontrolün ardından belli olacağı bildirildi.

Antrenmanın, ilk bölümünde ısınma koşuları ve kondisyon çalışması yapan yeşil-beyazlı oyuncuların basına kapalı gerçekleştirilen ikinci bölümünde taktik ağırlıklı bir çalışma yaptığı belirtildi.

FETHİ DEMİRCAN ÖZLÜCE TESİSLERİ'NDE

Bu arada, Bursaspor'un eski teknik direktörlerinden Fethi Demircan da Özlüce Tesislerine gelerek bir süre çalışmayı izledi.

Demircan, Samsunspor'da görev yaparken oyuncusu olan teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile de saha kenarında bir süre görüşerek Beşiktaş maçında başarılar diledi.

Rahatsızlığı nedeniyle tedavi olmak için Bursa'ya geldiğini belirten Fethi Demircan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bursaspor'un Beşiktaş karşısında 5-0 kazandığı maçta yeşil-beyazlı takımın başında görev yaptığını hatırlattı.

Yeşil-beyazlıların bu zorlu karşılaşmadan da iyi bir sonuçla ayrılacağına inandığını ifade eden Demircan, “Bursaspor zirveye yakın. Bu maçı kazanarak ilk yarıyı üst sırada tamamlamasını istiyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler