Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ömer Aşık'ın üzüntüsü

  A.A
  15.12.2009 - 12:44 | Son Güncelleme: 15.12.2009 - 12:44

  Fenerbahçe Ülkerli milli pivot Ömer Aşık sol köprücük kemiğinde oluşan kırık nedeniyle çok üzgün olduğunu belirtti.

  Milli pivot: "Geçen yıl dizimden geçirdiğim sakatlık nedeniyle 6 ay basketboldan uzak kalmışyım. Bu kez de en az 2 ay oynayamayacağım Bu yüzden çok üzgünüm." dedi.

  Antalya Büyükşehir Belediyesi ile yapılan  Beko Basketbol Ligi maçında omuzuna aldığı darbe nedeniy sol köprücük kemiğinde  kırık oluşan Fenerbahçe Ülkerli sporcu Ömer Aşık, bir süre daha basketbola ara  verecek olmanın üzüntüsünü yaşıyor.
  Geçen yıl dizinden geçirdiği sakatlık nedeniyle 6 ay oynayamayan milli  pivot, yeni sakatlığı nedeniyle en az 2 ay daha salonlardan uzak kalacak olmanın  kendisini çok üzdüğünü söyledi.

  Köprücük kemiğindeki kırık nedeniyle geçtiğimiz cumartesi günü ameliyat  edilen Ömer Aşık'ın omuzuna vida takılmıştı. Geçen yıl da geçirdiği sakatlık  nedeniyle uzun süre oynayamadığının altını çizen Ömer Aşık, Basketbol  Federasyonu'nun internet sitesine yaptığı açıklamada, “Geçen yıl dizimden  geçirdiğim sakatlık nedeniyle 6 ay basketboldan uzak kalmıştım. Bu kez de en az 2  ay oynayamayacağım. Bu yüzden çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

   Sakatlığının sarı-lacivertli teknik heyet ve arkadaşlarını da üzdüğünü  belirten Ömer, “Yaşadığım bu şanssız sakatlık sonrası en az 2-3 hafta hiçbir  çalışma yapmayacağım. Daha sonra yavaş yavaş çalışmaya başlayacağım” dedi.
  Omuzundaki vidanın kendi isteğine bağlı olarak alınıp alınmayacağını  belirten Ömer Aşık, “İyileşme sürecinin ardından rahatsız olursam omuzumdaki  vidayı alacaklar. Şu anda düşündüğüm tek şey bir an önce iyileşmek” görüşlerini  aktardı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı