Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ömer Asaf Galatasaraylı futbolcularla buluştu

Ermenek'teki maden faciasında yaşamını yitiren Mehmet Özcan'ın oğlu Ömer Asaf, Galatasaraylı futbolcularla buluştu. Ömer Asaf, sarı kırmızılı oyunculardan en çok 10 numaralı formayı giyen Wesley Sneijder'i sevdi.

Hasan DÖNMEZ / DHA
SON GÜNCELLEME

Karaman’ın Ermenek İlçesi’nde meydana gelen maden faciasında hayatını kaybeden 18 işçiden Mehmet Özcan’ın kurtarma çalışmaları sırasında ”Babama, ’Galatasaray maçı var’ dersek madenden çıkar” sözleriyle ilgi odağı olan 5 yaşındaki oğlu Ömer Asaf Özcan, Galatasaraylı futbolcularla buluştu.

Ömer Asaf Galatasaraylı futbolcularla buluştu

Ailesi ile birlikte Konya’ya gelen Ömer Asaf, Torku Konyaspor maçı için şehirde bulunan sarı kırmızılı futbolcuların oteline giderek imzalı forma aldı.

Ömer Asaf Galatasaraylı futbolcularla buluştu

Basın mensuplarının içeriye alınmadığı görüşme sırasında Wesley Sneijder, Fernando Muslera, Burak Yılmaz, Emre Çolak, Yekta Kurtuluş, Felipe Melo, Selçuk İnan ve Semih Kaya’nın, Ömer Asaf için hazırlanan formayı imzaladıkları öğrenildi.

Ağabeyi Hüseyin ve ablası Nazife ile otelden çıkan Ömer Asaf, futbolculardan özellikle Sneijder’i çok sevdiğini, hepsiyle de fotoğraf çektirdiklerini söyledi. Küçük Ömer’in, akşam oynanacak Torku Konyaspor-Galatasaray maçını da tribünde yöneticilerle birlikte izleyeceği öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz