Gündem Haberleri

  "Ölümümden ailem sorumludur"

  Mehmet YİRUN/ÇORLU(Tekirdağ), (DHA)
  09.11.2009 - 12:18 | Son Güncelleme:

  TEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi’nde eşi ve çocuklarının kendisini terk etmesi üzerine bunalıma giren ve kısa bir süre önce de çalıştığı işyerinden çıkartılan 41 yaşındaki Kazım Çalışkan, ‘Ölümümden eşim ve çocuklarım sorumludur’ yazılı not bıraktıktan sonra oturduğu apartmanın kömürlüğünde kendini iple asarak intihar etti.

  Şiddetli geçimsizlik nedeniyle 2 yıl önce eşiyle ayrılan Kazım Çalışkan, annesine ait Şeyhsinan Mahallesi Akşemsettin Sokak Kılıç Apartmanındaki evde yaşamaya başladı. Bu süre içinde ise Kazım Çalışkan’ın eşi ve 2 çocuğu Bulgaristan’a yerleşti. Aşçılık yapan Çalışkan kısa bir süre önce işten çıkartıldı. Çocukları ile de görüşemeyince bunalıma girdiği belirtilen Kazım Çalışkan, oturduğu apartmanın kömürlüğünde kendini iple asarak canına kıydı.

  Kazım Çalışkan’ın cansız bedenini gören apartman sakinlerinin haber vermesi üzerine gelen polis ekibi, ‘Ölümümden eşim ve çocuklarım sorumludur’ yazılı bir not buldu. Cumhuriyet Savcısının yaptığı incelemenin ardından Kazım Çalışkan’ın cesedi otopsi için Çorlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı