« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Olumsuzluklara rağmen başarılıyız

Ankaragücü Kulübü Başkanı Ahmet Gökçek, “İlk yarıda yaşanan olumsuz olaylara rağmen başarılı sayılabiliriz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Başkan Gökçek, yaptığı açıklamada, eski yöneticilerin açtığı davalar nedeniyle mevcut yönetimin sıkıntılı günler geçirdiğini belirterek, “Bu konuları sürekli gündeme getirmek istemiyorum ama yaşanan bu olaylar nedeniyle Ankaragücü'nde olması gerekenler gecikti. bu sıkıntılar hem yönetimdeki isimleri, hem de sahadaki oyuncuları etkiledi. ilk yarı için hedefimiz burası değildi. Fakat ilk yarıda yaşanan olumsuz olaylara rağmen başarılı sayılabiliriz” diye konuştu.

Türkiye Kupası'nda yollarına emin adımlarla ilerlediklerini ve bir aksilik olmazsa gruptan çıkacaklarını vurgulayan Gökçek, şöyle devam etti: “İkinci yarı için çalışmalarımıza başladık. Şu anda kamptaki hava son derece güzel. Uzun süredir sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Vittek aramıza katıldı. Kendisinin 2-3 hafta içinde tamamen hazır hale gelmesini umuyorum. Yurt dışında oynayan birkaç Türk oyuncuyu deniyoruz. bu gençlerden bazılarını takıma kazandırmak istiyoruz.”

Ahmet Gökçek, takıma yeni oyuncular kazandıracaklarını da vurgulayarak, “Yabancı bir orta saha oyuncusu transfer edeceğiz. Bu konuyla ilgili olarak menajerler ile görüşmelerimiz sürüyor. Henüz netleşen bir isim yok, ancak kesinlikle takıma takviye yapacağız” diyerek konuşmasını tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler