Ege Haberleri

EGE

  "Ölüme gidiyorum" dedi ve atladı

  Hürriyet Haber
  24.09.2013 - 01:30 | Son Güncelleme:

  Oğlunun doğum gününde ihtihar etti.


  ÇANAKKALE'nin Gelibolu İlçesi'nde 32 yaşındaki Naciye Arpacı, oğlunun doğum günü partisinde, eşi ve iki çocuğunun gözü önünde evlerinin üçüncü kat balkonundan atlayarak, intihar etti.

  Eczacı kalfası Murat Arpacı, dün saat 21.00 sarılarında anasınıfı öğrencisi olan oğlu 5 yaşındaki G.A.'nın doğum günün kutlamak için pasta alıp, Yazıcızade Mahallesi'ndeki evine geldi. Arpacı, eşi Naciye Arpacı (32), oğulları G.A. ve G.A. ile güle oynaya doğum gününü kutlamaya başladı. Bir ara Naciye Arpacı, eşi ve çocuklarına dönüp, “Ölüme gidiyorum” diyerek, üçüncü kattaki evinin balkonuna koşup, kendini boşluğa bıraktı. Yaklaşık 7.5 metre yükseklikten asfalta çakılan genç kadın ağır yaralandı. Gürültülere koşan komşuları durumu polise ve 112 Acil Servis'e bildirdi.

  HEMŞİRELERİN MÜDAHALESİ DE KURTARAMADI
  Ambulansın olay anında başka bir kazada olması nedeniyle gecikmesi üzerine anne Arpacı'ya olay yerinde ilk müdahaleyi hemşire olan iki komşusu yaptı. Nabzı giderek düşen Arpacı, kalp masajına rağmen kurtarılamayarak, olay yerinde yaşamını yitirdi. Eşi ve iki çocuğunun gözü önünde ölüme atlayan Arpacı'nın cesedi savcının talimatı üzerine otopsi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.
  Eşinin ölümü üzerine sinir krizi geçiren Murat Arpacı, ise Gelibolu Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak, sakinleştirici iğne vuruldu. Baba Arpacı, polise verdiği ifadesinde, “Eşim, neşe içinde oğlumuzun doğum gününü kutlarken, birden suskunlaştı. Yüzü bir anda kireç gibi oldu. Soluğu kesildi. Oğullarının ve benim yüzüme bakıp, ‘Ölüme gidiyorum’ diyerek, balkona fırladı. Hiç duraksamadan kendini boşluğa bıraktı. Peşinden koşup, engel olmak istedim. ancak başaramadım” diyerek, dehşet anlarını anlattı.

  CENAZESİ ORDU'YA GÖNDERİLECEK
  Polis, bilinen herhangi bir sorunu bulunmayan Arpacı'nın intiharıyla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi. Arpacı'nın cenazesinin yapılacak otopsinin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Ordu'ya götürüleceği bildirildi. Genç kadının ölümü, 10 yıldır yaşadıkları mahallelerindeki komşularını üzüntüye boğdu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı