Ölü doğan bebek yüzünden doktora işkence ettiler

Birce BORA / LONDRA
13 Ağustos 2014 - 15:32Son Güncelleme : 13 Ağustos 2014 - 15:36

Meksika’nın Zamora şehrinde bebeği ölü doğan bir kadının akrabaları doğuma giren doktoru kaçırıp işkence etti.

Meksika polisi, ismi basına açıklanmayan 30 yaşındaki kadın doktorun gece vardiyasını tamamlayıp hastaneden çıktıktan sonra uyuştulup kaçırıldığını söyledi.

Yetkililer saldırganların kadını kendi apartman dairesine götürdüğünü ve burada işkence yaptığını daha sonra yakınlardaki bir boş alanda ölüme terk ettiğini belirtti.

Saldırganların doktorun iki parmağını kestiğini ve yumurtalıkları ile rahmini de bıçakla oymaya çalıştığını açıklayan yetkililer olayla ilgili olarak ölü doğan bebeğin ailesini aradıklarını ancak tüm ailenin kayıplara karıştığını söyledi.

Polis sözcüsü Ulpio Fonseca konu ile ilgili yaptığı basın açıklamasında “Saldırganlar doktoru kas gevşetici ilaçlar içmeye zorlamış bu da onun saldırılara karşı direnmesini imkansız hale getirmiş. Doktor saldırıda çok ağır yaralanmış ve büyük miktarda kan kaybetmiş” dedi.

Kadın doktorun ilaçların etkisinden kurtulup çığlık atmaya başlayınca sesini duyan komşular tarafından kurtarıldığı ve şu anda hayati tehlikesinin bulunmadığı açıklandı.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı