Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ölmeden önceki son fotoğrafı

  AYDIN (İHA)
  02.09.2015 - 13:51 | Son Güncelleme: 02.09.2015 - 13:51

  Aydın’ın Çine ilçesinde yaşayan ve çevresi tarafından çok sevilen yerel sanatçı Serdar Şalgar hayatını kaybetti. Serdar Şalgar’ın ölmeden hemen önce eşi ve sevenleri ile yaptığı selfie (özçekim) geride kalan son fotoğrafı oldu.

  Folklor öğretmenliği yapan Hakan Yıldız’ın oğlu Namık Efe Yıldız’ın sünnet düğününde sahne alan 38 yaşındaki Serdar Şalgar, düğün sahipleri sevenleri ve eşi Vildan Şalgar ile mutlu bir gece geçirdi. Oldukça güzel geçen gecenin sonunda eşi ve sevenleri ile selfie (özçekim) yapan Serdar Şalgar, gecenin sonunda sevdikleri ile vedalaşıp evine istirahata çekildi.

  Kavşit Yaylası’ndaki evlerine giden Vildan Şalgar bir süre sonra telefonla aradığı eşine ulaşamayınca durumdan şüphelendi. Eve gelen Vildan Şalgar, eşinin cansız bedeni ile karşılaşınca fenalık geçirdi. İlçede sevilen yerel sanatçı Serdar Şalgar’ın kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

  İlçede üzüntüye neden olan Serdar Şalgar’dan geriye ölmeden önce son çektiği bu fotoğraf kaldı.

  Çok güzel bir gece geçirdiklerini ve düğünde de Serdar Şalgar’ın çok neşeli olduğunu belirten sevenleri, “Namık Efe’nin düğününü en güzel şekilde yapmaya çalıştı. Hepimiz çok mutlu olduk. Gecenin sonunda da eşi Vildan’ı yanına alıp bizleri de arkasında toplayıp özçekim yaptı. Daha sonra dağıldık ve kısa bir süre sonra ölüm haberini aldık” diye konuştular.
  Ölmeden önceki son fotoğrafı

  Etiketler: selfie , serdar Şalgar
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı