« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Olmayınca olmuyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sanlı SARIALİOĞLU

Futbolda önemli olan skor tabelası. Orada yazılanlar gerçek, gerisi yalan. Beşiktaş yenilgiyi hiç haketmedi, son haftaların belki de en iyi 90 dakikasını sergiledi. Özellikle de ilk yarıda rakibinden çok daha fazla pozisyon üretti. Hatta bu bölümde işi bitirebilirdi de. Ama yapamadı, son vuruşlarda becerisini ortaya koyamadı ve sonunda yine başı önünde sahayı terk etti.

Beşiktaş şu anda puan sıralamasında sekizinci. Acı, çok acı. Kara Kartal için gerçekten çok acı. Ligden ümit zaten kesilmişti. Ama bu denli geride kalış anlaşılır, anlatılır gibi değil.

SONUÇ YOK

Hiç de fena oynamadıkları halde sonuca ulaşamadılar. Bunun en büyük nedeni güvensizlik. Futbolcu korkarak oynuyor. Ayakları titriyor. Yüreğini ortaya koyamıyor. Bunu yapabilselerdi, dün sahadan puan veya puanlar çıkarırlardı.

Amokachi'yi beğendim. İştahlıydı, hevesliydi, kuvvetliydi. Her deparı G.Saray'ı sarstı. Yusuf öldürücü pasların adamıydı.

Gol pozisyonlarının başlangıç adamı olarak sivrildi. Top onun ayağına gelince Beşiktaş nefes aldı. Uzun süredir sakatlığı nedeniyle oynayamayan Mehmet bunun sıkıntılarını yaşadı.

Ancak usta adamın hali başka. Attığı iki golle görevini fazlasıyla yaptı. Aslında Beşiktaş'ta Oktay'ın dışında bekleneni veremeyen yoktu.

Ama olmadı. Bu arada hemen belirteyim, Emre olağanüstü bir gol attı. Ancak bu golden sonra Ertuğrul'un kafasına uzanan ayakta faul vardı. Bana göre, hakemin bu maçtaki en büyük yanlışı buydu.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler