« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Olin'de gözler Banvit'te

Olin Edirne Başantrenörü Gökhan Taştimur, Beko Basketbol Ligi'nin 18. haftasında yapacakları Banvit maçını kazandıkları taktirde, play-off yolunda önemli bir avantaj sağlayacaklarını belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Taştimur, Banvit maçının önemli bir maç olacağını söyledi.

Banvit'in kurumsal yapısıyla örnek bir kulüp olduğunun altını çizen Taştimur, şöyle konuştu:
“Banvit kurumsal yapısıyla, yaptıklarıyla bizim örnek aldığımız ve gelecek planlarımız için esinlendiğimiz bir kulüp. Gelecek ile ilgili plan ve hedeflerimiz için, gerek yöneticileri, gerek teknik ekibi ve hatta oyuncuları ile Banvit takımıyla beraber harcadığımız, geçirdiğimiz her zaman bize önemli, ciddi fikirler kazandırıyor. Banvit modeli, bizim üzerinde ısrarla durduğumuz çok önemli bir model.
Banvit maçı bizim açımızdan bir çok yönden önemli. Ligde bulunduğumuz yer açısından değerlendirirsek, bu maçı kazandığımız takdirde play-off'un 8 takımından biri olmak açısından önemli bir yol kat etmiş olacağız. Maçın bizim açımızdan önemini bununla anlatabilirim. Basketbol kişiliğimizi oturtabildiğimiz kadar oturtmak ve kendi basketbol anlayışımızı olabildiğince sahaya yansıtmak istiyoruz. Bununla birlikte oynadığımız maçların sonunda bunu galibiyetle taçlandırabiliyorsak bu bize ayrıca bir keyif veriyor ve bunun tadını çıkarıyoruz.”

Olin Edirne, 19 Şubat Cumartesi günü Banvit ile Mimar Sinan Arena'da karşılaşacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler