« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Olin Edirne öğrencilerle buluştu

Olin Edirne basketbol takımı ve yöneticileri Özel Edirne Beykent Koleji ve Süleyman Demirel Fen Lisesi'nde öğrencilerle buluştu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Olin Edirne Başantrenörü Gökhan Taştimur ve basketbolcular gruplar halinde öğrencilerin sınıflarına girerek, onlarla tanıştı. Bir süre öğrencilerle sohbet eden basketçiler, öğrencilere imza dağıttı.

Taştimur, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, Olin Edirne Basketbol Takımı'nın oynadığı maçlarda çok başarılı sonuçlar aldığını belirtti.

Takıma Edirne halkının her yaşta büyük destek verdiğini vurgulayan Taştimur, şunları söyledi:
“Sizlerde takip ediyorsunuz. Ağabeyleriniz çok başarılı sonuçlar alıyorlar. Her geçen gün iyi sonuçlar almaya devam edecekler. Sizler bu desteği verdiğiniz sürece onlar daha iyi motive olacak. Bizler sizleri de spor salonlarında görmek istiyoruz. Bizler bu işi başlattık, sizler basketbola sahip çıkacaksınız. Hem sporu hem de akademik eğitiminizi birlikte başarılı bir şekilde götürmeniz gerekir. Hepinize başarılar diliyorum.”

Beykent Koleji Müdürü Halil Altuğ ise Olin Edirneli basketçilere okullarını ziyaret ettiği için teşekkür etti.

Olin Edirne takımının Edirne için bir şans olduğunu ifade eden Altuğ, “Basketbolun bir oyun olma haricinde Olin Edirne takımı Edirne'ye büyük katkılar sağlıyor. Bir çok spor yazarı, bir çok kişi Olin Edirne'yi izlemek için kentimize geliyor. Edirne'ye her geldiklerinde şehrimizi de tanımış oluyorlar. Olin Edirne sayesinde Edirne tüm Türkiye'de tanınıyor. marka şehir olma yolunda çok mesafe aldık. Ben başta yönetim kurulu olmak üzere tüm takım oyuncularına bir Edirne'li olarak çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Olin Edirne'li basketçiler ve yöneticiler Süleyman Demirel Fen Lisesi'ni ziyaret etti.

Ziyarette Olin Edirne Basketbol Derneği Başkanı Turhan Gazioğlu, Edirne Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret Merter, Olin Edirne yönetim kurulu üyeleri ve basketbolcular hazır bulundu.

Olin Edirne takımı yöneticileri, ziyaret sonunda lisenin basketbol takımına tişört ve eşofman takımı hediye etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz