« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Olimpiyat Stadı'nda 'Gezi' sloganları

Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki derbi maç öncesinde stat içinde ve dışında 'Gezi' sloganları atıldı... Karşılaşmanın 34. dakikasında da 'Gezi' tezahüratları atıldı. Bu sırada yayıncı kuruluş tribünlerin sesini kıstı. Bu yaşananların ardından yayıncı kuruluş, yaptığı açıklamada tezahüratlar sırasında sesi kıstıklarını ama başka maçtan tribün sesi dublajı yapmadıklarını dile getirdi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Olimpiyat Stadında Gezi sloganları

DEV DERBİ YARIDA KALDI

Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki Beşiktaş - Galatasaray derbisi öncesinde heyecan erken saatlerde başladı... Florya Metin Oktay ve Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde toplanan taraftarlar takımlarını stada büyük coşku ile uğurladı... Karşılaşma öncesinde hem stat içinde hem de stat dışında 'Gezi' parkı sloganları atıldı...

'Her yer Taksim her yer direniş' sloganları atan taraftarlar bunun sonrasında da 'Sık bakalım sık bakalım biber gazı sık bakalım, kaskını çıkar copunu bırak delikanlı kim bakalım' diye bağırdı.

Olimpiyat Stadında Gezi sloganları

Beşiktaş tribünleri fena karıştı

34. DAKİKADA DA BAĞIRDILAR, YAYINCI KURULUŞ SESİ KISTI

Karşılaşmada dakikalar 34'ü gösterdiğinde Beşiktaş tribünleri bir kez daha 'Her yer Taksim her yer direniş' sloganı sloganı attı. 34. dakikada atılan sloganlar sırasında yayıncı kuruluş tribünlerin sesini kıstı.

YAYINCI KURULUŞTAN DERBİ AÇIKLAMASI

Derbide yaşanan ses kısma olayı ve başka maçın tribün seslerinin yayına verildiği iddiaları ile ilgili yayıncı kuruluştan kamuoyunu açıklaması geldi.

Yapılan açıklama şu şekilde;

"Atatürk Olimpiyat Stadı’nda 22 Eylül 2013 Pazar günü oynanan Beşiktaş-Galatasaray maçının 34’üncü dakikasında atılan sloganlar sırasında eski maçlardan tribün sesinin yayınlama ifadeleri gerçeği yansıtmamaktadır.”


OLİMPİYAT STADI'NDA GEZİ SLOGANLARI

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz