« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Olimpiyat Köyü'ndeki arkadaşlıklar

Magazin basınında en çok kullanılan ve kulaklarımızın aşina olduğu “sadece arkadaşız” kavramı bugünlerde Olimpiyat köyünde en çok duyulan cümlelerin başında geliyor. Sebebi ise; Kobe Bryant ve Stephanie Rice arasındaki yakınlaşma…

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME
Londra 2012 Olimpiyatlarının başlamasıyla birlikte ABD basketbol takımının yıldız ismi Kobe Bryant ile Avustralya'lı yüzücü Stephanie Rice arasındaki yakınlaşma gözlerden kaçmazken, ikilinin sürekli olarak müsabakaları beraber izlemesi dedikoduları da beraberinde getirdi.

Stephanie Rice konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bilginize, Kobe ve ben arkadaşız. Aramızda birliktelik yok. Erkekler ve kadınlar arkadaş olamaz mı? O mükemmel bir sporcu ve Olimpiyat yolculuğumda böyle biriyle tanışmaktan memnuniyet duyuyorum” dedi.

Rice’ın bu açıklamalarına rağmen, Bryant’ın son dönemde sürekli güzel kızlarla görüntülenmesi ve eşi Vanessa ‘nın Londra’ya gelmesi dedikoduları daha da arttırdı. Yıldız basketbolcunun Rice’ın ardından dikkatleri dağıtmak için Sally Pearson ile de vakit geçirmesi bir taktik olarak nitelendirildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz