« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ölen dizi kahramanı için saygı duruşu

Adapazarı'nda, Kurtlar Vadisi adlı diziden etkilenen bir grup, dizinin adını alarak katıldıkları futbol turnuvasında, dizinin kahramanı Çakır için saygı duruşunda bulunarak, yönetmeni protesto ettiler. Colesium Halı Saha'da düzenlenen, 25 takımın katıldığı futbol turnuvasına Kurtlar Vadisi adıyla katılan takımın oyuncuları, dizinin geçen bölümünde öldürülen Çakır için 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu. Maç, rakip takımın da zorunlu olarak katıldığı saygı duruşunun ardından, Kurtlar Vadisi'nin jenerik müziği eşliğinde başladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kurtlar Vadisi takım sorumlusu Nazım Aktürk, maç sonrasında yaptığı açıklamada, Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı 'Çakır' tipini çok sevdiklerini belirterek, ''Çakır öldü, bizim için dizi bitti. Saygı duruşuyla, aslında onun ölümüne karar veren senarist ve yönetmene mesaj yolladık'' dedi.

Takım kaptanı Asım Kurucan da, Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümünü hafta boyunca sabırsızlıkla beklediklerini anlatarak, ''Ama Çakır öldükten sonra eski tadının olacağını sanmıyoruz'' diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler