"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Öleceğimi gördüm

RUMUZ: ÖLÜM

Rüyamda, tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum ama öleceğimi anlıyorum. Bulunduğum yer ne çok karanlık ne de çok aydınlık. Evet diyorum, şimdi öleceğim. Nasıl olduğunu görmeme rağmen tam hatırlayamıyorum. Ardından uyanıyorum. Tekrar uykuya daldığımda karanlık bir yerdeyim, bir beyaz ışık çok kuvvetli beni içine doğru çekiyor. İnanılmaz korkuyorum dişlerim bile birbirine öyle bir çarpıyor ki korkudan, onların sesine uyanıyorum.


YORUM: Rüyanızı yolladığınız tarih sevgili Barış Akarsu’yu kaybettiğimiz tarihlere rastlıyor. Aynı tarihlerde ben de "Işığa doğru yürüdüm" başlıklı bir rüya yorumlamıştım. Sürekli okuyucularımdansanız, bu iki olayın birleşimi nedeni ile zamansız ölümlerin etkisinde kalarak, ölüm korkusu hissetmeye başlamış olmalısınız. Eğer Terazi burcuysanız veya yükselen burcunuz Terazi ise, bu korkunun nedeni 8. evinizde hareket eden Mars gezegeni de olabilir, eğer böyle bir durum varsa 7 Ağustos’tan sonra bu konuları daha az hissetmeye başlarsınız.

En son yorumum ise, belki de hayatınızda size zarar verdiğini düşündüğünüz bazı alışkanlıklarınız, davranışlarınız veya arkadaşlarınız varsa bu kişi ve hallerden kurtulma isteğiniz rüyanızda kendinizi ölürken görmenize neden olmuş olabilir şeklinde olacak.

Evlilik rüyası

RUMUZ: KALİMERO

Rüyamda evlendiğimi görüyorum, fakat annem ve babam hariç, kimse bana inanmıyor. Diğerleri ancak, ben telefonumda evlilik fotoğraflarımı gösterince bana inanıyorlar. Bu arada ben gerçek hayatta bekarım.

YORUM: Sevgili Kalimero, rüyan birlikte olduğun çocuk, nişanlın veya hoşlandığın birisi ile ciddiye giden ilişkini başka kişilere ispat etmeye çalışma veya hayatında herhangi birisi yoksa, yakın çevrenin beklentilerinin üzerinde oluşturduğu evlilik baskısı sonucu, çevreye gerçek duygularını anlatabilme isteğini gösteriyor. Her iki durumda da kendini mutsuz ve anlaşılmaz hissettiğini fark ettim. İnsanlara duygularını onların senden bekledikleri şekilde değil de, olduğu gibi anlatabilirsen, seni anlamaları daha kolay olur diye düşünüyorum. Diyelim ki hálá anlamadılar, o zaman da hiçbir yorumu kafana takmamalısın, bu sadece onların yorumu, hayatsa sana ait!
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI