« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Öldürmeyin insanı...

Hakikaten, önünde, internete girecek kadar kullanmayı becerebildiği bir bilgisayar olan, Hürriyet’in internet sitesine giren, burada lütfedip açıp Serdar Devrim’in yazısını okuyanların içinde bile, okuduğunu anlamaktan aciz bu kadar çok insan çıkması, endişe verici.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Okuduğunu anlamayan, daha ikinci kelimede tepki vermeye kalkan ve bilmediği konuda da âlî fikirlere sahip olup, karşısındakini mahkûm etme hakkını kendinde tanıyan...

 

Hadi benim bir yazımı ilk kez okuyorsunuz da, Allah’ın günü AKP’yi eleştirdiğimi, başbakandan başlayarak hiçbirini gözümün tutmadığını ve (meslektaşlarımın hepsi yalakalık olsun diye ‘bunlar değişti, bunlar değişti’ diye yırtınırken) ‘demokrat olabilecek adam yobaz olmaz, yobaz adam değişmez’ diye bin kere yazdığımı bilmiyorsunuz diyelim...

 

Zaten öyle çok ciddi bir hata yaptıkları da yok…” demek “ciddi oy kaybına sebep olacak bir büyük bir taktik hata yapmadılar” demek. Bana kalsa AKP’nin kendisi hata ama seçen... Türk milleti, ben değilim maalesef! Ve sokaktaki insan – bakın anketlere – AKP’ye hâlâ % 35 ilâ % 45 arasında oy vermeye niyetli görünüyor. İnanmıyorsanız sandığı getirin!

 

Yahu benim küçük ankette siz bile % 36,5 oy verdiniz!

       

AKP’nin alternatifi yok...” ise, Türkçe bilenlerin de anlayabileceği gibi, bugün bir seçim olsa, AKP’nin yerini alabilecek yani tek başına iktidara, en azından büyük farkla birinciliğe oynayabilecek başka bir parti yok demek. Var mı? Yoksa bu “AKP Allah’ın emridir” demek değil.

 

Bir de “Vay be, Serdar senden bunu beklemezdim...” muhabbeti yok mu!

 

Öldürmeyin insanı...

 

(Bu da günün ciddi ve sert yazısıydı!)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler